06 березня 2019

Виховна година до 8 березня


Напередодні Міжнародного жіночого дня, хлопці групи П-192 правознавчого відділення вітали дівчат: з гумором, веселими конкурсами, щирими побажаннями. Здається, що посмішок в цей день на дівочих обличчях сяяло набагато більше.Студенти – хлопці підготували цікаві історичні моменти святкування жіночого дня і розповіли самі, як святкують цей день в своїх родинах.

Також, майбутні юристи відповідали на запитання вікторини «Що я знаю про свою групу?». Наприклад, скільки дівчат у групі, хто найстарший чи наймолодший в групі. Як не дивно, студенти тільки розпочали навчання, але впоралися повністю із даними завданнями.


Також, хлопці повинні були розгадати ім’я дівчат по їх значенню. Так, володіє славою – це Владислава, Каріна – мила дівчина тощо.

Дівчатам дуже сподобався тест на визначення характеру по їх губній помаді, адже беруться до уваги, не лише колір, а також спосіб фарбування.

Дівчата підготували на аркушах паперу асоціації про себе, а задача для хлопців – відгадати, яка дівчина ховається за характеристикою. Так, наприклад: «Креативна, люблю вишивати, позитивна.» Здогадалися, це староста групи П-192 – Цюцюпа Крістіна.


Наступне завдання «Що Ви знаєте про мене?» передбачало відгадування загадок про студентів – дівчат групи П-192. А Ви відгадаєте? Дівчина, яка має цікаве ім’я, проживає в гуртожитку, відповідає за чергування. Здогадалися? Це – Сімонова Альбіна.


У конкурсі «Дешивровщик», студенти вдало розшифровували свої прізвища. Останнє завдання стало найприємнішим і несподіваним, адже хлопці одержували слова «ціную», «люблю», «радію» і їм необхідно було придумати з ними побажання до 8 Березня для дівчат. Також хлопці окрім побажань, дарували солодкі квіточки, які робили самостійно.


Дівчата задоволені, адже хлопці проявили увагу до них, організували веселий відпочинок, а це робить студентів групи більш дружнішими.

Вітаємо Всіх жінок зі СВЯТОМ!!! 

Унчикова Вікторія Анатоліївна Немає коментарів:

Дописати коментар