14 червня 2019

Зустріч через 40 років


Чим доросліші ми стаємо, тим теплішими є спогади про наші студентські роки. І дуже добре, що жоден із випускників не забуває стежину до нашого навчального закладу. Коледж гостинно відчиняє двері, запрошуючи своїх колишніх студентів.1 червня 2019 р. у стінах рідного коледжу зібралися випускники, які навчалися в 1976 році на спеціальності «Організація та управління в кооперативній торгівлі». Доречі, ця група була єдиною, яка вивчала цю спеціальність, адже у 1979 її було перейменовано.


Випускники розповіли, де вони зараз працюють. Так, колишня випускниця Богдан Ірина Миколаївка є головою правління Білозерської споживчої спілки.  Правління Каланчацького районного споживчого товариства очолив Єрохін Сергій Михайлович. Загалом всі випускники досягли певних успіхів у житті та займають високі посади.


Дуже приємно було спостерігати, як раділи колишні випускники цій зустрічі: поринули в спогади, згадували цікаві моменти студентського життя. Деякі з них навіть встигли одружитися на своїх одногрупниках.


Випускники були вражені від позитивних змін в коледжі. Кожна аудиторія викликала у тих захоплення. Особливо їм сподобалися наші клумби з різнобарвними трояндами на подвір’ї.
Хочемо щиро подякувати нашим випускникам за теплі слова.


Колишні випускники передали щирі вітання директору Лімаковій Людмилі Миколаївні. Вони були в захваті від того як змінився коледж, адже з кожним роком він стає лише кращим , і вік додає йому краси.


Прес секретар коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар