23 вересня 2019

Тренінг від випускників


Коледж завжди пишається досягненнями своїх випускників. Адже кожний студент- це особистість, громадянин, майбутній фахівець, який з часом зможе покращити життя в країні.


Так, для студентів групи ПР-191 організовано тренінг «Стоп булінг», який було проведено випускницею правознавчого відділення 2019 року - Сергієнко Ольгою Сергіївною, яка на даний момент займає посаду спеціаліста у Дніпровському відділенні РАЦСУ.

Лише у червні місяці Ольга одержала не просто диплом молодшого спеціаліста права, а ще й з відзнакою,  і вже в вересні має перспективну роботу.

Випускниця коледжу поспілкувалася з першокурсниками  з хвилюючої теми сьогодення – булінгу.


Булінг розповсюджений серед школярів, проте кожному потрібно знати, що будь яке образливе слово, глузування є ознаками булінгу і карається законом. Особливу увагу звернули  на відповідальність батьків, які іноді думають, що хтось повинен виховувати дитину: бабусі, класні керівники, школа, коледж, а насправді – зовсім не так. Молодь повинна розуміти всю глибину відповідальності за свої вчинки.

Сергієнко Ольга наголосила, що ознаки булінгу можна простежити і в соціальних мережах, а це дуже легко довести, адже кожний коментар – це доказ.


Давайте згадаємо, як ми спілкуємося один з одним, чому втрачається доброзичливе ставлення? Чому все рідше ми чуємо слова «дякую», «будь-ласка» від щирого серця, а не за обов’язком. Часто шукаємо винних і не бачимо проблеми у власних вчинках. На жаль, добре слово замінено лайком в соціальних мережах. Саме ці питання підіймалися під час обговорення ознак булінгу серед першокурсників коледжу.


Окрім того, випускниця коледжу радо зустрілася із студентами другого курсу правознавчого відділення і поділилася своєю історією становлення в професії. Ольга ще раз наголосила, що студенти навчаються не для коледжу, не для своїх батьків, а тільки для себе, і їх успіх залежить тільки від них самих. Для того аби мати перспективну роботу, потрібно працювати ще з першого курсу, адже кожна дисципліна: від «Української мови (за професійним спрямуванням)» до «Фізичного виховання» - шлях до професійного майбутнього.


Ми дуже раді, що випускники коледжу з теплотою згадують роки навчання в коледжі,  вдячні за всі зусилля, які були вкладені в них.


Майбутнє саме у Ваших руках! А коледж Вам в цьому допоможе! Успіхів, і до наступних зустрічей!

Викладач В. А. Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар