06 вересня 2019

Виховна година – знайомство.


У коледжі завжди панує дружня атмосфера, тому першокурсники правознавчого відділення група П-191 зібралися у студентському кафе за чашечкою чаю. Зрозуміло, що студенти провчилися ще досить мало часу, але їм вже було про що говорити.Так, для початку кожен студент групи П-191 готував вдома самопрезентацію. Майбутні фахівці розповідали: які речі вони люблять, чого навпаки не люблять робити. Майже всі в групі є активними: спортсмени, співачки, актори і  просто хороші люди, які з певною метою вступили до коледжу. Всі стовідсотково не мають поганих звичок, адже – за здоровий спосіб життя! На запитання «Чого бажаєте навчитися?» відповідали по-різному, але саме головне – кожен бажає стати справжнім юристом – професіоналом, не просто заробляти гроші і ходити на роботу, а віддано працювати, проживати проблему кожного клієнта як свою.

Також студентам групи необхідно було охарактеризувати себе одним словом. Замислилися? Так, відповіді були цікаві: креативний, веселий, добрий, активний, відповідальний.
У такій вільній і дружній атмосфері група продовжила далі.  Наступним завданням необхідно було розказати про одне одного. Так, студенти залюбки поділилися своїми спостереженнями, згадали наступні факти: хто хоче вийти заміж за моряка, професійне заняття гандболом, нелюбов до горохового супу тощо.


У ході знайомства було складено формальні правила групи: дозволено і заборонено. Так, у групі П-191 дозволено: допомагати одне одному, посміхатися, а заборонено, звичайно, погано вчитися, не поважати одне одного. 
Учасникам заходу дуже сподобався даний формат, адже вільно і спокійно дізнавалися про одне одного.


Наприкінці, першокурсники одержали паперові літачки, на яких потрібно було написати найзаповітнішу мрію і очікування від навчання у коледжі.
Нехай здійсниться мрія кожного студента!!!

Керівник групи
Унчикова В.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар