09 вересня 2019

Перші сходинки до професійного життя!!!

 

Підготовка професіоналів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» розпочинається з навчальної практики "Вступ до фаху". 


Під час навчальної практики "Вступ до фаху" проводились лекції-презентації, перегляд тематичних відео-фільмів, проведено зустріч-бесіду з головним бухгалтером коледжу Лазаренко І.О., випускницею коледжу, яка розповіла про надзвичайно широке коло застосування бухгалтерського обліку в діловому світі і тільки обрані можуть зрозуміти мову бізнесу. 


На екскурсії до банку «Райффайзен банк Аваль» студенти ознайомилися з видами банківських операцій, особливостями діяльності банку, проведено тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустріч пройшла в діловій атмосфері, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності та пропозицію щодо майбутнього працевлаштування. Крім того, зустріч надихнула студентів на сумлінне навчання і самовдосконалення. 


Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали також ТОВ «Автопланета Херсон». 


Під час навчальної практики відбулися зустрічі з випускниками коледжу, які сьогодні працюють в банківській та страховій сфері, займаються підприємницькою діяльністю та ведуть облік на підприємствах різних форм власності. 

Студенти відмітили, що під час практики, ще більше впевнились в правильності вибору спеціальності, якає дає можливість працевлаштуватись на підприємствах різних форм власності та у всіх сферах економіки (торгівля, готельно-ресторанний бізнес, сфера послуг, банківський сектор, органи державної влади). 

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін

Немає коментарів:

Дописати коментар