07 грудня 2019

Удосконалити англійську самостійно – просто!


Хто з нас не обіцяв собі удосконалити іноземну мову, або розпочати її вивчення по-новому, але на теперішній момент кинув це заняття? Сьогодні для вивчення іноземної мови не треба багато зусиль, адже в інтернеті є безліч ресурсів, які допоможуть нам у цьому.Майбутні фахівці  дуже зацікавлені у оволодінні безцінними навичками спілкування англійською, адже від рівня володіння мовою залежатимуть їх можливості розвитку в професійній сфері, в тому числі, і просування власного продукту.

Перш за все, треба визначитися для чого вам потрібна англійська. Можливо ви будете спілкуватися з друзями, плануєте виїхати за кордон, або просто дивитися фільми в оригіналі. По-друге, скільки власного часу ви можете виділити для занять. Дуже важливо, щоб такі тренування стали вашою звичкою і ви отримували від них задоволення.


Студентки відділення Готельно-ресторанної справи Вікторія Мірзоєва та Ольга Мошко під час тренінгу «Удосконалюємо англійську» поділилися порадами щодо самостійного вивчення іноземної мови. Ось деякі із них:
Практикуйте регулярно: 15-20 хвилин, але щодня;
Знайдіть друзів по переписці. Вам допоможуть мобільні додатки Hello Talk, Speaky  сайти Polyglotclub, Interpals;
Знайдіть цікаві англомовні співтовариства: Quora;
Використовуйте соціальні мережі, в яких ви вже зареєстровані Facebook, Instagram;
Дивіться TEDs та фільми з субтитрами;
Грайте, використовуючи мобільні додатки Lingualeo, Puzzle English

And don’t wait until 2020 to start working toward the person 
you want to be! Be that person now!

Викладач
Качуровська Ірина Миколаївна

Немає коментарів:

Дописати коментар