24 січня 2020

«Я це люблю..» Кулінарні посиденьки майбутніх правознавців


Ось і закінчилися новорічні свята. Студенти продовжують одержувати якісні знання у коледжі, про те не забувають і про відпочинок.
Цього разу, для студентів першого курсу правознавчого відділення організовано виховну годину «Я це люблю..». 
Майбутні юристи у дружній атмосфері розповідали про свої улюблені страви. Як виявилося, майже всі пригадали смаколики від своїх бабусь: вареники, борщ, голубці. Деякі мають більш сучасні смаки: салат «Цезар», картопля «Дипломат», грибний суп.
Особливо подумати необхідно було під час виконання завдання «Що це?». Першокурсники одержали назви старовинних страв, про які потрібно щось розказати. Наприклад, шуліки. Що це? Шуліки – традиційна українська страва, яку готували на свято Маковея. Це чудовий десерт: смачний і корисний.  По суті шуліки – це коржі з глазур’ю, меду і маку. Тісто готували з пшеничного борошна, додавали в нього яйця і мак.
Далі, ще цікавіше. Учасники заходу формують рецепт смачного салату «Вінегрет». Дійсно, кожна господиня має свої секрети. Додають різноманітні інгредієнти: фасоль, клюкву, яблука, квашену капусту тощо.
Окрім того, студенти мали змогу прийняти участь у кулінарній вікторині. Давайте пограємо: «Як називається суп із протертих овочів?». Правильна відповідь: пюре. Найбільшу кількість правильних відповідей дала студентка групи П-191 Солдатова Олександра, яка здобула солодкий подарунок.
До кулінарного квесту майбутні юристи віднеслися із великою відповідальністю. Адже серед асортименту продукції, яка є в буфеті коледжу потрібно було знайти: що можна куштувати людям, які знаходяться на дієті, продукцію із додаванням маку тощо. І в цьому змаганні одержує перемогу Чухрай Ірина.
По закінченню, студенти презентують свої рецепти найулюбленіших страв. Так, Ковтунюк Надія поділилася тонкощами приготування грибного супу. Саме головне в її рецепті – готувати із хорошим настроєм і любов’ю. Бандурист Ілона презентувала рецепт бісквітного торту. Рецепт настільки вразив технічністю виконання, що Ілона одержала подарунок від буфету – десерт «Тірамісу».


По закінченню, майбутні юристи зрозуміли, що найголовніше робити все з любов’ю. Кожна складена позовна заява, договір є також стравами, тільки юридичними. Їх правильність залежить від відповідального відношення до своєї роботи, прагненню розвиватися, постійно вдосконалюватися.
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої дружньої родини!!
А для цього – не забудьте 5 лютого 2020 року завітати до коледжу на день відкритих дверей!!
МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!!!!

Викладач  В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар