03 лютого 2020

Мрії обов'язково здійсняться!


Яким ми бачимо своє майбутнє? У якій саме сфері хочемо себе реалізувати? Що треба, щоб ці мрії здійснилися? Ці та інші питання  часто задає наша молодь.Адже так важливо знати і відчувати перспективу у обраній професії, можливість реалізувати себе на всі сто відсотків.
Для того, щоб дати відповіді на хвилюючі життєві питання, студенти першого курсу правознавчого відділення провели нестандартну виховну годину.
Майбутні юристи охоче долучилися до формування капсули часу. «Що це?» - можете запитати Ви.
Першокурсники мріяли і писали листи у майбутнє. Можливо через 50-100 років такі ж самі юні хлопці і дівчата прочитають ці листи і посміхнуться, адже ми знаємо напевно – всі мрії здійснюються. А можливо, вже сивочолі і досвідчені через роки прийдуть до коледжу і ці листи у минуле повернуть їх у студентські роки.
Учасники заходу з великою відповідальністю віднеслися до завдання. Майбутні юристи складали портрет професіонала – випускника коледжу.


А дійсно, який він випускник коледжу? Саме найперше – людина, яка вміє чути і хоче бути почутим. Людина, яка прийде на  допомогу у будь-якій складній ситуації. Той, хто – любить свою професію, справу, якою займається, працює з душею на результат. 
Випускник коледжу – це універсальний фахівець! Наші студенти вивчають всі галузі права: цивільне, адміністративне, кримінальне, господарське тощо. Особлива увага приділяється міждисциплінарним зв’язкам.
Так, заняття у майбутніх юристів проходять у Херсонському міському суді, Апеляційному  суді м.Херсона, відділах державної виконавчої служби, адвокатських об’єднаннях, нотаріальних конторах.


Саме тому, навчання для кожного з них стає цікавим, захоплюючим та результативним.
У першокурсників все тільки починається, але вони вже зараз свідомо ставлять цілі на майбутнє, уявляючи себе майбутніми адвокатами, нотаріусами, поліцейськими, суддями, слідчими, криміналістами. Проте, потрібно не забувати, що тільки плідна праця  допоможе у здійсненні мрій і планів.
Тому, майбутні юристи, коледж Вам бажає успіхів, нехай кожне заняття стане міцним фундаментом  знань у сфері юриспруденції!!

Вікторія Анатоліївна Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар