11 березня 2020

Наші перемоги


Навчайтеся, поки інші сплять, працюйте, поки інші відпочивають, будьте готові, поки інші розслабляються і мрійте, поки інші плачуться. Саме так вважає студентка ІІІ курсу Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу Чорна Наталія. Наталія навчається на спеціальності «Право» на відмінно, займається настільним тенісом, волейболом, співає, вміє грати на музичних інструментах, є всебічно розвинутою особистістю та завжди досягає неабияких успіхів не тільки у навчанні, а й у житті. Дівчина часто бере участь у заходах в коледжі, в профорієнтаційній роботі: Це дуже нелегко, і для того, щоб досягти чогось, потрібно бути дуже сильною, відважною та цілеспрямованою людиною, водночас Наталії вдається залишатися ніжною, гарною, і, навіть, у певних ситуаціях, слабкою дівчиною. Як їй це вдається? Можливо ми дізнаємося про це з інтерв’ю з цією талановитою дівчиною. 

Наталіє, чому ти вибрала саме таку спеціальність як «Право»? І чому саме ХКЕПК?

Я обрала спеціальність «Право», тому що у кожній професії необхідні знання про правову базу діяльності, та й у звичайному житті знання права не будуть зайвими. Щоправда, я ще не визначилася із конкретною професією в цій галузі, але в мене є час, щоб поміркувати на цю тему. ХКЕПК це саме той навчальний заклад, який дає можливість отримати професійні знання та вміння. 

Ми знаємо, що ти відмінниця. Як тобі це вдається, чи важко ?

Ще з дитинства батьки вчили мене ніколи не здаватися та досягати своїх цілей. І через роки це увійшло у звичку. Так, звісно, спочатку було важко заробити репутацію, але з часом я звикла до таких навантажень у навчанні, і тепер з легкістю досягаю своїх цілей. 

Чим ти займаєшся окрім навчання? Яке в тебе хобі?

У вільний від навчання час, я вчуся грати на фортепіано та гітарі. Я навіть закінчила музичну школу в Асканії-Нова за класом фортепіано. Крім того, трохи співаю, займаюся волейболом, настільним тенісом та шахами. 

Дякую, це неперевершено! Нещодавно відбулися обласні змагання з шахів, де ти посіла ІІ місце. Де ти навчилася грати в шахи? Як тобі вдалося здобути перемогу?
З 8 років батько вчив мене грати в шахи. Ми проводили домашні вечори за грою в шахи, і, можу сказати, що це дає не лише вміння грати, а ще й допомагає правильно мислити . Мені було нелегко здобути цю перемогу, бо зі мною грали здібні дівчата, але мені вдалося це зробити завдяки батькові! 

Про що ти мрієш? 

Коли я вступила до коледжу, я мріяла про високооплачувану роботу та кар’єрне зростання, але з кожним роком розумію, що мрії переростають у цілі. Тепер, я впевнена, що все у цьому житті залежить тільки від нас, від того, що ми робимо для своєї мрії. 

Дуже добре, але ж, напевно, в тебе були такі моменти, коли хотілося опустити руки. Що робила в таку мить? 

Звісно, я думаю, кожна людина переживала такі моменти. Але скажу, що окрім мене ніхто не зможе змінити ситуацію та покращити її, тому намагалася швидко змінити ситуацію. 

Дуже дякую за відповіді, Наталіє, бажаємо успіхів у житті та досягання нових цілей! 

І Вам дякую, насправді, це все завдяки моїм батькам. Саме вони мене завжди підтримують та допомагають у всьому, і саме вони мене виховали такою, якою я є. 

Наталія Чорна є прикладом саме тієї, сучасної дівчини, яка не бачить на своєму шляху перешкод! Ми пишаємося нею, вона є прикладом для наслідування. Така тонка, гарна, але, водночас, розумна та незламна дівчина! Вітаємо її з перемогою у обласних змаганнях з шахів та бажаємо подальших успіхів. Коледж пишається такими студентами!


Резніченко Аліна,
студентка гр. П-291

Немає коментарів:

Дописати коментар