22 вересня 2020

Онлайн-конференція для майбутніх юристів

Ось тільки майже закінчилося літо, студенти коледжу з великою жагою знань приступили до занять.

Перед ними відкрилося багато можливостей: цікаві, неординарні заняття, тренінги, майстер-класи, засідання фахових гуртків.

У ХКЕПК створені всі умови для розвитку фахівців у сфері юридичної діяльності.

Тому, для студентів другого і четвертого курсу правознавчого відділення організовано онлайн-конференцію за участю заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олени Вікторівни Ігнатенко.

Такі центри працюють в різних містах України, створюючи рівні можливості для доступу до правосуддя для людей різних верств населення. Саме тут можна отримати консультації з правових питань, допомогу у складанні процесуальних документів.

Приємно, що Регіональний центр є базою практики для наших студентів.

Олена Вікторівна познайомила присутніх із проектом «Безоплатна правова допомога», адже майже кожен громадянин може скористатися даним правом. Можливо просто звернутися до центру або зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0-800-213-103.

Майбутні юристи зрозуміли, що дуже важливо знати всі галузі права, адже ніхто не знає з яким правовим питанням звернеться до Вас громадянин.

Звичайно, карантин вніс певні корективи в життя громадян, кожен замислився про цінність життя, перспективи власного майбутнього. Тому, студенти з особливою спостережливістю приймали участь у конференції, адже кожне заняття, кожен день наближає їх до мрії – стати професіоналом власної справи. Проте, юристом не просто бути, адже дана професія є багатогранною: правник, психолог, медіатор і просто людина, яка може почути, зрозуміти і саме головне – прожити проблему клієнта як свою.

Заступник директора наголосила, що консультацію можна одержати в будь-яку хвилину, навіть вночі. 

Особливо майбутніх юристів зацікавило: з якими ж правовими питаннями звертаються до Центру?

Як виявилося запитання різноманітні: чи може чоловік піти у декретну відпустку, наслідки кібербулінгу, як подолати домашнє насильство, яким чином приватизувати земельну ділянку.

В рамках зустрічі Олена Іванівна запросила студентів стати волонтерами Центру і вже реалізувати свої знання безпосередньо на практиці: надавати юридичні консультації з правових питань. Цікава пропозиція і хороша перспектива для закріплення практичних знань і вмінь, які надає коледж.

Онлайн-конференція виявилася цікавою, пізнавальною. Майбутні юристи ще більше стали ближчими до здійснення своєї мрії.

Нехай щастить кожному студенту ХКЕПК, адже так важливо у житті про щось мріяти, чогось від щирого серця бажати. Кожного дня ми наближаємося до цього, головне - не зупинятися на досягнутому. Нехай щастить кожному студенту ХКЕПК, адже з коледжем всі Ваші мрії здійснюються!!!

Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар