26 жовтня 2020

Чому я обрала саме ХКЕПК?

Я, Матвеєва Вікторія Дмитрівна,студентка другого курсу навчаюсь у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі на спеціальності

«071 Облік і оподаткування», закінчила  9 класів

Новозбур'ївського ЗБДО.

Уже перейшовши до 8 класу я почала замислюватися, який навчальний заклад хочу обрати для того, щоб не зруйнувати майбутнє, через невдало вибраний заклад. Почала ретельно шукати інформацію про вищі навчальні заклади Херсона. Потім  я вирішила порадитись із вчителями у моїй школі . І кожен сказав, що ХКЕПК- це найкращий заклад. Після цього я потрапила на День відкритих дверей і переконалася на власні  очі , що це дуже гарний коледж .

Чому  я обрала саме цю спеціальність?  Ще з  самого дитинства я хотіла стати прокурором і завжди думала, що ця професія   підходить для мого складу характеру . І вже у 9 класі,  я  остаточно вирішила ким бачу себе у майбутньому. На сьогоднішній день я не відмовляюсь від своєї цілі і професії, котру  обрала, але змінила уявлення про те, як саме повинен відбуватися кожен крок до того, щоб я стала прокурором. Коли я  подала  свої документи до ХКЕПК, то зрозуміла, що для досягнення великих висот і успішного життя,  я повинна опанувати бухгалтерський облік, адже без нього не може обходитись сучасний світ економіки,  бізнесу та права. 

Я дуже рада, що зробила саме так,  бо саме знання бухгалтерського обліку дадуть серйозний фундамент для моєї  майбутньої успішної кар’єри в сфері юриспруденції!

Немає коментарів:

Дописати коментар