28 жовтня 2020

Наші випускники за кордоном!


Чи не здається вам, що з часом неймовірні речі здійснюються, варто тільки мріяти і діяти. Історія випускниці Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу Ірини Остапчук звичайна і водночас неймовірна. 

Сьогодні ця ще зовсім юна дівчина живе у Нью Джерсі, вивчає комп’ютерні технології, здобуваючи другу освіту в американському коледжі, працює інтернет-маркетологом, розробляє стратегії просування компаній на ринку. І все це вона зробила сама, спираючись на невтомне прагнення і власні сили! Їй вдалося стати підприємцем, відкрити власну справу, перетворити хобі на професію, а починалось все з маленької мрії!

У 2011 році Ірина переїхала із невеликого села  і вступила до коледжу на спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність». Допитлива студентка гарно навчалася, брала активну участь у науково-пошуковій роботі, а також із задоволенням відвідувала клуб «Єрудит» під керівництвом Ольги Володимирівни Сокальської, де грала в команді  розумників коледжу «Меркурій». Команда ХКЕПК неодноразово перемагала та отримувала призові місця на Всеукраїнському чемпіонаті «Що? Де? Коли?» на приз газети «Вісті». Разом із товаришами з клубу Ірина почала подорожувати Україною. Захоплення інтелектуальними іграми не минало, адже в колі друзів було і цікаво, і весело. Навчалася Ірина відмінно, але про власну справу навіть не мріяла.


Після отримання диплому молодшого спеціаліста Ірина продовжила навчання в центрі  дистанційної освіти ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», який працює на базі коледжу, де у 2018 році здобула кваліфікацію Магістр. Цікавий досвід роботи за кордоном  вона отримала ще студенткою. За програмою «Інтеробмін» Ірина працювала в Болгарії рецепціоністом в готелі курорту Золоті піски. Завдяки високому рівню володіння англійською мовою, їй довірили зустрічати і поселяти гостей, а заробітна платня вже була вищою ніж у офіціантів або покоївок. Під час цієї роботи Іра зрозуміла, що іноземна мова є тим самим ключиком, який допомагає відчиняти двері у світ.

У рідному Херсоні після закінчення коледжу та під час навчання  в університеті Ірина працювала маркетологом на виробничому підприємстві «Новий Стиль». Робота була цікавою, а наша випускниця зрозуміла для себе, що маркетинг може стати справою всього життя, адже аналітичні дослідження, запуск рекламних компаній, створення стратегії просування продукції на ринках – це саме те, що повністю розкривало інтелектуальний та творчий потенціал молодого фахівця. Але зупинятися на досягнутому вона не збиралася. У вільний час мандрувала, продовжувала вдосконалювати англійську, грала в інтелектуальні ігри і навіть організовувала командну гру «Мафія». Хто знав, що захоплення інтелектуальними іграми відкриє можливості для додаткового заробітку за кордоном.

«Що стосується освіти, то саме вона сформувала мій світогляд – каже Ірина Остапчук, - але водночас швидкий подальший розвиток без постійного самовдосконалення – неможливий».


«Чому поїхала до Сполучених Штатів? – мабуть за «американською мрією», а може і в пошуках пригод,» - сміється вона, - Роботу знайшла за рекомендацією знайомих і одночасно вступила до ASA College, де вивчаю комп’ютерні науки. Сьогодні я займаюсь електронним маркетингом: розробляю платформи, сайти, запускаю інтернет-магазини, створюю стратегію рекламних компаній. А також у вільний час організовую інтелектуальні змагання. До речі цей вид розваг користується попитом, а мені приносить заробіток».

На особистому сайті Ірини Остапчук – відгуки від  вдячних клієнтів. Серед них компанії «Kibernetikі», «Tampa windows and doors», «HMH Iron Design», «Renovation Construction group», «Online lingerie store» та інші. Звісно, це лише початок. Ірина не думає про успіх як про мету, адже для неї успіх і розвиток спільні поняття….Тобто успіх – це шлях… «Немає нічого дієвішого для досягнення успіху, ніж зосередженість і дисципліна, – каже вона - Без дисципліни нічого не можливо, тому що успіх не буває разовим досягненням. Важливе розуміння пріоритетів і наполегливість, уміння переживати короткочасні поразки, просто інвестуючи їх у майбутнє».

Ірина Качуровська

Немає коментарів:

Дописати коментар