22 жовтня 2020

Чому я обрала спеціальність «Облік і оподаткування»?

Я, Пархомова Ангеліна Іванівна, закінчила Чулаківський заклад ПЗСО.

На базі дев'яти класів склала вступні іспити до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу на спеціальність «071 Облік і оподаткування».

Чому саме Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж?


Я обрала саме цей заклад освіти, оскільки на профорієнтаційних заходах, які проводив коледж, зацікавилася різноманітністю спеціальностей та  широкими можливостями, які відкриває коледж.

Також отримала інформацію від знайомих випускників коледжу: «Якщо маєш наміри вступити до коледжу, не вагайся і обирай саме його, адже зможеш отримати  практичні навички роботи фахівця та зберегти час на навчання тому, що викладачі мають високу кваліфікацію».

Обравши спеціальність за бажанням та настанови батьків, не жалкую, що обрала спеціальність «Облік і оподаткування».

По-перше, фахівці даного фагу можуть працювати на посадах: бухгалтер, головний бухгалтер, економіст, контролер, ревізор, податковий інспектор, обліковий фахівець страхових компаній, менеджер, керівник підприємства, фінансовий директор, керівник аудиторської фірми та багато інших.

По-друге, ця спеціальність є актуальною та незамінною у сучасному світі.

По-третє, саме від кваліфікації такого фахівця буде залежати успішність підприємства.

По-четверте, доки існують економічні відносини - існує наша професія.

Як майбутній випускник спеціальності подовжую вдосконалювати свої здібності та риси характеру як: чесність, уважність, об'єктивність, здатність до самоосвіти, лідерство, терпіння, точність, толерантності та не боятися проявити ініціативу!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар