28 жовтня 2020

Випускник ХКЕПК – звучить гордо!!!


Ось і закінчилося навчання у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Дуже багато приємних спогадів залишилося, адже студентські роки наповнені відчуттям легкості і десь трішки дитинства, сповнені надіями і мріями.

Саме юність – це чудесна пора саморозвитку, цілеспрямованості.

Знайомтеся  із випускником коледжу – наполегливим, стриманим в емоціях та відповідальним.

Стукалов Едуард закінчив успішно ХКЕПК у 2020 році і працює  на посаді юриста в АО «Правові технології». Це звичайно не дивно, адже випускники коледжу є затребуваними спеціалістами, які отримують ґрунтовний багаж знань, практичних вмінь та навичок. 

Едуард закінчив Голопристанську ЗОШ №3 і з легкістю вступив на спеціальність «Право». Ще з дитинства мріяв стати адвокатом, боротися за справедливість, допомагати людям.

Під час навчання у коледжі, він зарекомендував себе з позитивної сторони. Завжди з великою відповідальністю відносився до підготовки занять. Уважно слухав викладачів, тому любив запитувати, цікавився деталями та заглиблювався в матеріал.

Юриспруденція – складна наука, юрист постійно живе поряд із конфліктом, а отже повинен навчитися не вигорати професійно. Як не дивно, ще на третьому курсі правознавчого відділення майбутній юрист почав проходити стажування в адвокатському об’єднанні, де зараз і працює.


І знову ж таки, Едуард розуміє, що навчання і робота – дві паралелі у ХКЕПК. Коледж дає повноцінний старт у юридичній кар’єрі.

Дуже важливо,  саме зараз навчатися у коледжі на повну силу, не лінуватися. Тому, пропонуємо скористатися практичними порадами  від випускника ХКЕПК:

1.Полюби свою професію. Ти зробив вибір свідомо – твоя професія найперспективніша і найцікавіша.

2.Не відсиджуйся на парах. Кожна лекція – це можливість дізнатися щось нове, що стане тобі в нагоді. Семінар – розкриття ораторських здібностей, комунікативних навичок. Уяви собі, як можна надати консультацію клієнту, якщо не вмієш аргументовано пояснювати свою позицію.

3.Нічого не бійся – ти тільки навчаєшся, а не вже готовий  фахівець. Навіть, якщо ти не повністю розібрався у вирішенні практичної ситуації, почекай, почитай уважно кодекси і  потім давай відповіді.

4.Навчатися у ХКЕПК – цікаво! Тому, відвідуй всі екскурсії, тренінги, майстер-класи, адже саме ці заходи розкривають тебе як майбутнього фахівця.

5.Відвідуй фахові гуртки і клуби. У коледжі – це певна освітня фішка, якою просто гріх не скористатися. Де б ти ще поспілкувався із справжніми бухгалтерами, маркетологами, підприємцями, юристами.

6. Лови момент – 4 роки швидко пролетять. А для цього, потрібно зовсім небагато, весь свій вільний час витрачайте не на смартфони, соціальні мережі, а краще читайте, тренуйте пам'ять, загартовуйте у собі справжнього юриста – сучасного правника.


Давайте спрямуємо всі зусилля на одержання фундаментальних знань, які допоможуть Вам реалізувати себе в юриспруденції, відчути задоволення від своїх досягнень і саме головне – бути вдячним навчальному закладу, викладачам, які всю душу вклали у Ваш розвиток.

Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар