02 листопада 2020

Онлайн-конкурс "Кращий фінансист 2020 року"


Дистанційне навчання вносить свої корективи в освітній процес. Але навчання повинно залишатися цікавим та  корисним за будь-яких умов.

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін протягом року постійно залучає студентів до участі в онлайн-засіданнях «Баланс клубу», зустрічах  з випускниками та роботодавцями. У жовтні 2020 року вирішили провести онлайн-конкурс «Кращий фінансист 2020 року» серед студентів третього курсу ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування».

Завдання конкурсу були різноманітні: відео-резюме, питання від роботодавців, ситуації на уважність та швидкість реагування. Всі завдання носили практичний характер.

Грабощук Вікторія, Скапа Валерія та Зубрійчук Ангеліна  змагалися за звання «Кращий фінансист». За результатами онлайн-конкурсу перемогу отримала  Ангеліна Зубрійчук.


До речі, Ангеліна  в 2018 році закінчила 9 класів ЗОШ №24 м. Херсон. Навчалася у фізико-математичному класі, то ж і в подальшому вирішила звʼязати себе з цифрами та розрахунками. Вирішила, що буде фінансистом, і вступила до Херсонського кооперативного  економіко-правового коледжу.

Ангеліні дуже подобається навчання у коледжі, адже вже з другого курсу  почали вивчати фахові дисципліни. Особливо її зацікавила дисципліна «Страхові послуги», тому в подальшому планує працевлаштуватися в страховій компанії.

Ангеліна говорить: «Коледж навчив мене бути більш самостійною, відповідальною, привчив до колективної роботи і прагненню досягати успіхів лише своїм зусиллям. Після закінчення коледжу планую вступати до Полтавського університету економіки і торгівлі. Дякую адміністрації коледжу та  всіх викладачам за створенні сучасні умови навчання та знання, які дуже допомагають у житті!!!

Ангеліна Зубрійчук

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін

Немає коментарів:

Дописати коментар