19 листопада 2020

Онлайн – практика студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Знання – це скарбниця,
але ключ до неї практика
Томас Фуллер

Розпочалася практика для студентів третього курсу Херсонського кооперативного коледжу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Насправді, кожному хотілося на власні очі побачити роботу торговельного підприємства, те про що говорили за заняттях у коледжі, і що не бачить звичайний покупець.

Традиційно, студенти проходили практичне навчання на базах практики міста Херсон. Але карантин вніс зміни у життя країни, колледжа , студентів…

В умовах карантинних заходів практика групи Т-391 відбувається в режимі онлайн-навчання. 

Онлайн - заняття студентів групи Т-391 у ТОВ Супермаркет «Україна»

Під час практики студенти познайомилися з типом магазину, його спеціалізацією, технологічними процесами магазину, посадовою інструкцією робітників торговельного залу, технікою безпеки на робочому місці, аналізували дотримання правил торговельного обслуговування в магазинах. 

На прикладі ПрАТ «Нова лінія» побачили роботу складу з питань приймання товарів, контролю якісних показників, повернення і рішення проблем які виникають під час надходження товарів.

Цікавими особливостями нашої практики є не лише теоретичне відпрацювання питань, а і аналіз роботи торгових підприємств та їх відділів.

Студенти групи Т 391 на онлайн - занятті ПрАТ «Нова лінія»

Студенти навчаються бачити недоліки, розуміти відповідальність і шукати шляхи попередження та усунення недоліків в роботі, щоб у майбутньому власному бізнесі бути конкурентоспроможними на ринку роздрібного продажу товарів.  

викладач
Остапчук Н.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар