04 листопада 2020

Секрети успіху


Кожен по-своєму розуміє успіх і його складові. Ти самостійно обираєш мету, свій шлях і відповідаєш за прийняті рішення…мабуть це і є свобода, одна з важливих його складових.  Але успіх неможливий без духовного розвитку, бажання привносити в життя користь, бути опорою собі та іншим.  «Необхідними якостями сучасного чоловіка є цілеспрямованість та націленість на результат. Кожен чоловік має розуміти, що саме він є опорою своїх близьких, і саме він має забезпечити свою родину смачною вечерею, теплим помешканням та зручним автомобілем, адже все це - не розкіш. Тому щодня, що хвилини потрібно все робити для досягнення  мети. Якщо хочеш завтра жити так як мріє більшість, то сьогодні ти повинен бути на крок попереду інших, працювати  старанно і наполегливо.» Цими думками поділився випускник коледжу 2013 року  Валерій Божонок.
Його кредо – постійний розвиток. Будь які труднощі на життєвому шляху він сприймає не як проблему, а як можливість для особистого і професійного зростання, важливий досвід для подальшого вдосконалення.
Банківську діяльність Валерій розпочав одразу після закінчення коледжу. в АТ «Райффайзен Банк Аваль», де працював на посаді касира, а потім перейшов на аналогічну посаду до «Діамантбанк». Керівник цієї фінансової установи помітила здібного хлопця під час здачі державних іспитів, на яких вона була головою екзаменаційної комісії. Рішучість Валерія, здатність аналізувати і приймати самостійні рішення допомогли  йому отримати нову роботу, а згодом, вже через 4 місяці вісімнадцяти річний парубок  працював на посаді менеджера з обслуговування клієнтів. Завдяки дисциплінованості та бажанню працювати на результат, ще зовсім юному хлопцю довірили такий серйозний сектор роботи.
«На мою думку, - розповідає Валерій- важливими складовими успіху в професії являється знання банківської справи, розуміння продуктів та послуг, які ти продаєш та вміння спілкуватись з абсолютно різними людьми»
Життя – це постійний рух. Не зупинятись на досягнутому навчали хлопця батьки. Саме мама, викладач  із досвідом, і порадила вступити до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Адже в школі, де вона працює багато років, дуже схавально про коледж відгукуються випускники і їх батьки.
Валерій з вдячністю пригадує студентські роки: «Саме в коледжі я мав можливість отримати найактуальніші знання з різних дисциплін. На мою підготовку і становлення як фахівця найбільше вплинули викладачі банківської справи, бухгалтерського обліку, податкової системи та економіки підприємства. Коледж сам по собі є прикладом успішного підприємства, де завдяки цілеспрямованій роботі директора   Людмили Миколаївни і всього колективу створено сучасні умови для навчання. Практичне спрямування, співпраця з найкращими фінансовими установами дають очікуваний результат:  на практичних заняттях навчають саме тому, що  безпосередньо треба вміти на робочому місці.  А теоретичний матеріал подається  в доступній формі, тому легко зрозуміти суть, практичне застосування, а не просто заучувати визначення та правила»
Валерій навчався наполегливо. Паралельно на заочному відділенні здобув спеціальність «Товарознавство і комерційна діяльність». Це допомогло йому краще розуміти закони бізнесу, процеси розвитку підприємств, рентабельність інвестицій. Також здібний студент двічі брав участь в науково-практичних конференціях. Його роботи визнавали одними з найкращих, а виступи рішучими, впевненими і сміливими, з глибоким розумінням викладених  питань.  У тому числі  «Факторинг як ризиковий, але високоприбутковий бізнес банків, ефективне знаряддя фінансового маркетингу» на Всеукраїнській конференції серед вищих навчальних закладів Укоопспілки в м. Мукачево.  Валерій з вдячністю пригадує той час «Завдяки участі у науково-пошуковій роботі я зміг поглибити свої знання, дізнався багато нового, побачив  міста України та мав змогу позмагатись зі студентами з інших закладів і в котре довести що підготовка, яку отримують студенти нашого коледжу є найкращою!»
Зараз Валерій працює головним фахівцем з обслуговування клієнтів в «Idea Bank». За його думкою основними плюсами роботи в банку - є можливість постійного розвитку, спілкування з різними цікавими людьми, комфорт праці та можливість отримання високої оплати праці.
«А от мінуси, зазначає наш випускник - шукати не потрібно, адже все залежить від тебе. І час, витрачений на скарги, можна спрямувати на саморозвиток. Ніколи не потрібно зупинятись на досягнутому і, навіть якщо щось не вийшло, не опускайте руки, бо помилок не має лише той, хто   нічого  не робить.    У сучасному світі дуже важливо займатись саморозвитком, адже постійно з’являються нові банківські продукти та послуги, нові банки та компанії, нові методи та канали продажів, і тому потрібно постійно тримати руку на пульсі:  знати не лише свій продукт, а і продукт конкурентів.  Залишити клієнта толерантним до банку на довгий час – наше основне завдання. Для покращення стратегії роботи з клієнтами та розуміння етапів продажу  багато читаю, мені подобаються такі автори  як Наполеон Хілл, Бретт Стінбарджер, Марк Дуглас, Майк Беллафіоре. Всім студентам  можу порадити почати працювати одразу після закінчення коледжу або ще під час навчання, адже коледж допомагає працевлаштуватися. Конкуренція в банківській сфері дуже велика, і не варто гаяти час, бо твоє місце може зайняти хтось інший.
Сьогодні немає жодної людини котра б не говорила про кризу, однак найбільша криза може бути лише в нашій свідомості.  Поки ми її не подолаємо – з кризи ми не вийдемо. Не потрібно жалітись на високий курс долара та ціни, потрібно більше та якісніше працювати і постійно намагатись покращити своє життя. Не виходить в одному банку – спробуй інший, не можеш досягти бажаного в одній сфері – спробуй іншу, бажаєш більшого – дій!  Всі розмови про кризу і різні економічні аналізи це лише припущення, ніхто не знає що буде завтра, тож працюй щоб твоє завтра було саме таким як хочеш ти».


Від спілкування з Валерієм залишилося дуже тепле враження. Адже думки, якими він поділився – це бачення сучасного професіонала, чоловіка і лідера.  Відповідально і впевнено  він розмірковує про майбутнє, розраховує на власні сили, постійно працює над собою та націлений на результат.  Лідери працюють сьогодні, а думають про завтра, і Валерій саме такий!

Ірина Качуровська

Немає коментарів:

Дописати коментар