07 грудня 2020

Як і чому вони обирають маркетинг?


Випускники коледжу спеціальності «Маркетинг» знаходять себе у різних сферах діяльності – торгівлі, виробництві та послугах.

Є й такі, що створюють власний бізнес, адже на спеціальності «Маркетинг» вивчають основи підприємництва, основи менеджменту,  економіку підприємства, правознавство, бухгалтерський облік та інші дисципліни, що сприяють формуванню професійних якостей фахівця широкого профілю. Тож недивно, що серед них є ті, які працевлаштовуються за такими посадами: маркетологи, копірайтери, діджитал-маркетологи, онлайн-маркетологи, контент-менеджери, івент-маркетологи, продакт-менеджери, торговельні агенти, керівники тощо.

Викладачі коледжу пишаються нашими випускниками та радіють їх успіхам.

Нещодавно до коледжу завітала випускниця 2020 року – Стрєлковська Анастасія, ще нещодавно активна студентка та відмінниця.

Анастасія поділилася спогадами, які будуть цікавими як для майбутніх абітурієнтів, так і для студентів коледжу:

«Ще у далекому 2018 році, закінчуючи 9 клас, я й гадки не мала чого хочу від життя. Не знала, яка професія мені підійде. Не знала, до чого у мене лежить душа. Та одного разу зрозуміла, що треба щось вирішувати. Рішення не змусило себе довго чекати.

До мене в гімназію прийшли хлопці з Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу і розповіли про цей навчальний заклад. Недовго думаючи, я прийшла на «День відкритих дверей» та дізналася про усі спеціальності, також мені дуже сподобалися умови навчання в коледжі, інтер’єр і,  особливо, доброзичлива атмосфера.

Прийшовши додому, я вирішила дізнатися ще більше  про усі професії. Проаналізувавши тенденції розвитку професій на ринку праці, я зрозуміла, що маркетинг - одна з найбільш актуальних професій. До речі, тільки зараз я усвідомила, що вже тоді проводила маркетингові дослідження!

Трохи поміркувавши я вирішила подати документи на спеціальність «Маркетинг» з тією думкою що, якщо це "не моє" - ще буде час перевчитися. Але виявилося, що це "моє"!

Ще до вступу в коледж, я дуже активно вивчала психологію. І зрозуміла, що саме кооперативний коледж – це відмінне місце для розкриття мого потенціалу та вдосконалення особистих якостей. Я почала вчитися на «відмінно» та брати активну участь у житті коледжу. Хоча в школі була досить сором’язлива  дівчинка.

Мій вступ до коледжу став одним із кращих рішень за все моє життя на сьогодні. І це не лише тому, що я отримала багато знань, що безумовно, досить важливо, а тому, що отримала найголовніше – сприяння розвитку моїх особистих якостей. Саме завдяки навчанню у коледжі я полюбила публічні виступи, стала  більш відкритою, відповідальною та впевненою у собі. Я зрозуміла, що якщо змогла проявити себе так в студентські роки, то я зможу в цьому житті досягнути всього.

На даний момент, я розвиваюся в сфері СММ. Отримала три пропозиції про роботу за ці 5 місяців, з тим урахуванням, що все літо я вчилася і гуляла. Зараз я проходжу стажування в digital агентстві Wezom, веду особистий експертний блог @strelkovskaya_km і планую відкрити інфобізнес.

Не знаю, чи можу я взяти на себе відповідальність у роздаванні порад. Але все ж таки, можливо,  комусь мої слова відгукнуться: Друзі, розвивайтеся! Тільки так ви зможете досягти чогось у житті. Навіть якщо ви вчитеся і розумієте що ця професія "не ваша" - не зупиняйтеся. Шукайте себе. Беріть від життя все. Я взяла з навчання в коледжі максимум і жодного разу про це не пошкодувала. Але не забувайте і про відпочинок. Молодість - чудовий час для відпочинку і розвитку. Я чудово відпочивала, навчалася на «відмінно» та була активною студенткою – саме це і означає жити на повну!

Звісно, від мене окрема порада маркетологам – в умовах пандемії наша спеціальність актуальна як ніяка інша. Розвивайтеся в онлайні, бо за цим МАЙБУТНЄ!»

Дякуємо  Анастасії за відверту розмову, бажаємо й надалі професійного й особистого розвитку!

Коледж завжди радо зустрічає випускників та радіє їх успіхам!

Статтю підготували:
випускниця Стрєлковська Анастасія,
викладач - Яшина Ірина

Немає коментарів:

Дописати коментар