09 грудня 2020

Випробування онлайн форматом. Гра «Terra Інтелекта» пройшла на відмінно!

Традиційно наприкінці листопада студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу вже протягом 13 років беруть участь у інтерактивній грі «Terra Інтелекта», організованій Херсонською міською бібліотекою ім. Лесі Українки до Всесвітнього дня інформації. Цього року довелося позмагатися зі студентами Херсонського морського коледжу рибної промисловості і робити це у незвичному форматі: зустрілися у конференції Zoom, привіталися з суперниками, отримали завдання і помандрували  шукати відповіді і обговорювати результати пошуків. І в цьому допомогли   Zoom та Viber.

І хай між учасниками команди коледжу сотні кілометрів, але завдяки сучасним технологіям вдалося в режимі мозкового штурму обговорити версії і дати 100% правильних відповідей. Виявилося, що важливо не лише здогадатися про що мова, знайти правильну відповідь на інтернет-ресурсах, але й оформити її належним чином: якщо у відповіді два слова, то саме стільки й треба написати. Тож якості, необхідні майбутнім юристам,  фінансистам, маркетологам формуються і під час таких змагань. Скажімо, хлопці відразу здогадалися яке ВОНО впало на математика, коли він обдумував закони існування Всесвіту. І відразу запропонували відповісти «яблуко», але ж запитували НОМЕР МОДЕЛІ ГАДЖЕТУ, який був презентований в цьому році фірмою, на логотипі якої зображено ВОНО. Тож завдяки уважності дівчат-юристів вдалося уникнути помилки. Чи не найбільше обговорень викликало ось це  питання: «Відповідно до жарту та фільму «Синьйор Робінзон» ВОНА в нього була. Згадайте сьогоднішній день і назвіть її двома словами». У результаті дебатів вдалося таки домізкувати  до того, що і в Робінзона теж була чорна п'ятниця.

Хвилюючим був момент оголошення результатів. Ведучий зачитує відповіді майбутніх моряків і наші. Після кожної правильної відповіді аплодисменти від учасників обох команд. Перед останнім питанням рахунок рівний, і «чорна п'ятниця» приносить перемогу Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжу і подарунок від організаторів. Тож сподіваємося, що у майбутньому подібні інтелектуальні змагання відбуватимуться попри будь-які негаразди.

Ольга Сокальська, керівник клубу «Ерудит»

Немає коментарів:

Дописати коментар