12 січня 2021

Конкурс на кращу правову емблему


Cogito ergo sum—Я мислю, значить я існую

Сучасний ринок надання юридичних послуг є дуже вимогливим до фахівців з юриспруденції. 
Латинський вислів говорить: «Non in legendo, sed in intelligendo leges consistent – закони слід не читати, а розуміти». Дійсно, це саме так. Успішний юрист не той, хто знає статті на пам'ять, а фахівець, який уважно вислухає клієнта і зможе правильно надати консультацію, розтлумачити норму закону. Прожити ситуацію, відчути проблему клієнта, прорахувати кроки опонентів – постійні робочі задачі юриста. 
Часи змінюються і ми змінюємося разом з ними. Життя впевнено рухається вперед, а тому саме правникам потрібно йти ще швидше. «Працюємо на випередження» - девіз юриста XXI століття. 

Майбутні юристи ХКЕПК повністю приймають такі виклики сучасності, адже навчаючись у коледжі, вивчають основні закони та правові процедури, оволодівають навичками юридичного діловодства та ораторського мистецтва, розвивають уміння працювати в команді та з клієнтом. Велика увага приділяється вивченню судової практики, тайм – менеджменту та правовим технологіям. 

Технології стрімко розвиваються, змінюючи усі сфери нашого життя. Сьогодні – це ключ до успіху професійного фахівця. Презентації, пошукові бази даних, реєстри, мобільні додатки та комп’ютерні програми, системи голосових повідомлень, відеоконференції є невід’ємною частиною ділового спілкування, що дозволяють економити свій час та розвинути безпосередньо цифрові комунікації. Уявіть собі, не виходячи із дому, Ви можете подати заяву про реєстрацію шлюбу, оформити договір, одержати судове рішення і навіть прийняти участь у судовому засіданні. 

Майбутні правники впевнені, що юрист – це не звичайна професія, в першу чергу – це покликання. Людина, яка пов’язує своє професійне життя із юриспруденцією повинна чітко розуміти, що успіх, велика клієнтська база, високі гонорари не з’являються самостійно. Потрібно працювати над собою кожного дня, розвивати свої вміння і навички. Професія юриста – це постійна творча робота, розкриття власного потенціалу, пошук можливостей. 

А тому, студенти правознавчого відділення залюбки приймають участь у фахових конкурсах і вікторинах, адже як і в латинському вислові «Veni, vidi, vici – прийшов, побачив, переміг», головне працювати над собою. 

Так, серед студентів - правників проведено конкурс на кращу правову емблему. 

Майбутні фахівці охоче долучилися до змагання, адже завжди приємно перемагати, розуміти, що саме ти, досягнув кращого результату. 

За результатами конкурсу на кращу емблему клубу правознавців «Феміда» визначено переможців: 

1 місце – Сімонова Альбіна, група П-392.
2 місце – Ляшко Дарія, група П-292. Вітаємо переможців!! 

Проте хочеться наголосити, що перемога – це дуже добре, але саме поразки ведуть нас до омріяного професійного зростання, а тому студенти, майбутні абітурієнти – не зупиняйтеся на досягнутому, адже під лежачий камінь вода не тече. 

Давайте разом йти до своєї мети!!! 

ХКЕПК – працюємо на результат!!! Вікторія Унчикова


Немає коментарів:

Опублікувати коментар