19 січня 2021

Активна молодь – наше майбутнє!


« – Чого ти хочеш?
– Я хочу вбити час.
– Час дуже не любить, коли його вбивають»
Льюіс Керролл, «Аліса в країні див»

Всі ми з нетерпінням чекали нового року, адже майже для кожного з нас 2020 рік залишиться назавжди у пам’яті. Доленосний рік, який дав можливість переглянути погляди на своє життя, змінитися. 

А тому, у новорічну ніч, загадуючи таке омріяне бажання, візуалізували в деталях, чого хочемо, до чого йдемо. Головне тільки розуміти, що бажання – це прекрасно, вони надихають нас дихати на повні груди, але мрії можуть назавжди ними і залишитися, якщо сидіти на місці. Кожен день – це маленьке життя і ці 24 години більше ніколи не повернуться. Час не можна купити ні за які кошти. «Як багато часу в своєму житті ми витрачаємо на очікування…» написано у книзі «Індіана Джонс і Королівство Кришталевого Черепа». Повністю погоджуємося, адже все життя ми чогось чекаємо: закінчити школу, одержати освіту, мати високооплачувану роботу, але забуваємо про те, що життя – це не очікування, а дії, які дозволяють нам рухатися вперед і досягати поставлених цілей. 

Сьогодні, хочемо познайомити Вас із студенткою правознавчого відділення ХКЕПК – Бєлоус Дар’єю. 

Коледж завжди підтримує своїх студентів у будь-яких починаннях, розкриває всі їх творчі та організаторські можливості, формує практичні навички фахівця. 

Неможливо не захоплюватися цілеспрямованими та активними молодими людьми, адже молодість – це не тільки час помилок, це можливість зрости: як особистість, фахівець. Дар’я намагається встигнути все: відмінно навчається, бере участь у фахових заходах і залишається вірною своїм мріям. 


Ось, що розповіла нам Дар’я:

«Привіт! Мене звати Даша, мені сімнадцять років і я навчаюсь на третьому курсі спеціальності «Право» у ХКЕПК. 

Я впевнена, що матиму сили зв‘язати своє майбутнє з юридичною сферою, адже мені дуже подобається вивчати правові галузі і застосовувати ці знання на практиці!

Є у мене і улюблене хобі, яким я займаюсь з 13 років - сучасна хореографія. Я не уявляю себе без музики і руху, завдяки тренуванням я тримаю тіло в гарній формі, а мій організм вдячний, адже займання спортом йде йому тільки на користь.

Отож, завдяки великій любові до занять танцями, ще 2 роки тому я отримала змогу не тільки тренуватись самостійно, але й викладати танці усім бажаючим, від найменших до найстарших! Я отримую нереальне задоволення від того, що мотивую людей вдосконалювати власні уміння!

В мене є своя талановита танцювальна команда, з якою ми вже заробили багато медалей та перших місць на регіональний та всеукраїнських змаганнях! Я дуже пишаюся своїми учнями! 

Але, розумієте самі, бути не тільки тренером, а й педагогом не легко, це забирає багато фізичних та моральних сил, особливо коли вивчаєш таку серйозну науку як право. Та я поставила собі за мету- все встигати!

Нескладно повірити у свої сили, коли відчуваєш підтримку близьких та допомогу викладачів. І ось вже другий рік поспіль я намагаюсь, і дай Боже, у мене виходить поєднувати улюблене викладання з цікавим і корисним навчанням! Успіх є нереальною мотивацією. Лише трішечки зусиль і часу - все обов‘язково вийде! Я точно знаю, що у моєму житті два вірних напрямки, і ви вже певно здогадались, які саме: юриспруденція для професійної самореалізації і танці для душі. 

Щиро бажаю вам знайти себе та улюблену справу, а також не забувати про те, що саме якісна фахова освіта - ключ до світлого майбутнього!

Побажаємо всім нам віри у власні сили, не боятися розпочинати життя з чистого аркуша, адже кожна секунда, кожен подих – це мить, але яка ніколи не повернеться. Я вдячна вчителям, перемогам і поразкам на життєвому шляху.» 

Памятайте, ще Еліс Морз Ерл говорив: «Вчорашній день – це історія. Завтрашній – загадка. Сьогоднішній – подарунок», а тому прокидаючись зранку, усміхніться новому дню і мрійте. Ваші мрії обов’язково здійсняться!!!

Коледж Вам вірний друг і підтримка у ваших починаннях.

Можливо, ти також чимось захоплюєшся, але вагаєшся спробувати? Тоді, вступай до ХКЕПК і твоє життя зміниться на краще!!!

Унчикова Вікторія Анатоліївна
Бєлоус Дар’я, група П-392
Немає коментарів:

Дописати коментар