22 січня 2021

Не святі горщики ліплять


Роздуми… 

Не святі горщики ліплять

Кожна людина по-своєму унікальна: хтось уміє грати на музичному інструменті, хтось гарно вишиває, хтось смачно готує, а хтось просто добрий по своїй натурі. Не дивуйтеся, добро - це не просто унікальність, а талант. 

У нашому світі важливо бути мобільним, уміти пристосовуватися під наш божевільний ритм життя, адже без цього людство нормально існувати не зможе. Потрібно постійно самовдосконалюватися. А також не потрібно забувати про віру у свої сили. Хто ще так завзято повірить у себе, поставить мету, буде йти до неї, як не ти сам? 

Не варто слухати людей, які намагаються цю віру зламати, які вважають, що перша невдача стане початком наступних провальних спроб. Ні! Ніколи не дотримуйтеся цього девізу, адже мети досягають лише цілеспрямовані. 

Візьмемо за приклад балерину-початківця. У неї не одразу виходить танцювати, як у професійного майстра чи відомої прими. А отже, вона змушена тренуватися знову і знову. Ці довгі роки тренувань даються важко, але обов’язково будуть плідними, бо «дорогу здолає той, хто йде». А коли її ніжки вже з легкістю підіймаються вгору та роблять правильні рухи, то вона, безумовно, подумає: воно того варте! 

Також я знаю яскравий приклад із життя одного відомого співака – Дмитра Монатіка. Кілька років тому на шоу «Україна має талант» прийшов звичайний хлопець, щоб показати свій головний талант – спів. Коли його почули судді, то думки у всіх були різними: хтось бачив перспективу в цьому хлопцеві, а хтось вважав, що, крім амбіцій, він ні на що не здатний. У наступний тур конкурсу Дмитро не пройшов… 

Йшли роки, і Монатік наближався до своєї мети, незважаючи на думку інших. Тепер він затребуваний співак, від якого шаленіють мільйони, який виступає на головних сценах багатьох країн і збирає повні зали.. А допомогла Дмитрові віра в себе. 

Завжди прагніть здійснення своєї мрії. Якщо ви самі повірите у свої сили, то й інші повірять у вас! 

Анна Сташук, 
студентка групи М-391 

Немає коментарів:

Дописати коментар