24 березня 2021

Чому варто грати в онлайн-ігри?


Я цього хочу. Значить це буде!
Генрі Форд

Молодість – це найкраща пора життя. Здається, що все попереду, лише тільки потрібно трішки почекати і щасливе майбутнє не забариться . Кожен день насичений цікавими подіями, а отже є особливим та неповторним.

Більшість із нас просто вже не уявляє свого життя без смартфону, соціальні мережі стали частиною нашого життя. Віртуальний світ захоплює своєю таємничістю, є цікавим, всеохоплюючим і таким неосяжним. Іноді може навіть так здатися, що реальне життя є сірим та буденним і лише віртуальна реальність відчуває тонкощі вашої душі. Але не поспішайте відкритися. Можливо на Вас чекає просто таємничий ворог…

Вже стало традицією у коледжі проводити спільні засідання гуртків. Так, учасники клубу правознавців «Феміда» і гуртка – знавців англійської мови обговорювали актуальну тему на сьогодні «Чому варто грати в онлайн-ігри?».

Яв виявляється, геймінг є розповсюдженим явищем у суспільстві. Так, Сімонова Альбіна, студентка третього курсу правознавчого відділення зосередила увагу на особливостях геймінгу у сучасному фокусі, адже молоде покоління все більше грають в онлайн-ігри.

Онлайн вікторина показала, що студенти стовідсотково знають і грають в найрозповсюджені ігри. Звичайно, активними гравцями є хлопці. Проте, не всі шукають натхнення у віртуальному світі. Багато студентів займаються спортом, танцями, люблять малювати, співають. Як добре розкрити свої творчі здібності і знайти себе. А що саме тобі приносить задоволення?

Далі гуртківці дають відповідь на запитання: «Комп’ютерні ігри – це забавки, небезпека чи мистецтво?». Думки аудиторії розділилися. Чому? Так, Надольний Андрій, студент групи П-391 наголосив, що в основному в комп’ютерні ігри просто грають, бо відчувають постійний азарт і хочуть стати переможцями. Гравець починає вживатися в роль комп’ютерного героя і віртуальний світ витісняє реальність.

На жаль, небезпека поряд, адже якщо Ви занадто довго сидите за комп’ютером чи смартфоном, це шкодить Вашому здоров’ю. Не забувайте, що на жаль, грючи, можна стати жертвою онлайн-шахрайства. Також на гравців може чекати й інша спокуса – легкі гроші. Але будьте обережні, це тільки здається, що Ви ставите 50 гривень і нічого не витрачаєте, наслідки можуть бути жахливими. Ігроманію дуже важко вилікувати!Проте не все так погано, деякі із гуртківців наполегливо доказували, що комп’ютерна гра є мистецтвом. Ось тільки уявіть, ми бачимо вже готову гру, а її потрібно було спочатку придумати та юридично оформити. Кожна комп’ютерна гра є об’єктом інтелектуальної власності, а отже є автори роботи, які мають всі законні права на неї. Так, ще першою відеогрою є американська «Cathode ray tube Amusement Device» патент на яку Томас Ґолдсміт Молодший (англ. Thomas T. Goldsmith Jr) та Істл рей Менн (англ. Estle Ray Mann) отримали 14 грудня 1948 року. Гра мала аналоговий пристрій, який дозволяв керувати векторною цяткою на екрані для того, щоб симулювати політ ракети у цілі, які були прикріплені до екрану.

А як на Вашу думку, все ж так комп’ютерні ігри – це забавки, небезпека чи мистецтво?

Молодому поколінню дуже важливо вже зараз зрозуміти, що в комп’ютерні ігри можна грати, але потрібно дотримуватися правил безпеки в Інтернеті і тоді все буде добре.

Під час засідання, учасники опрацювали результати опитування, яке було проведено напередодні серед студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Визначали рівень інтернет-залежності.

Давайте перевіримо?

1. Як часто Ви порушуєте часові рамки, встановлені батьками для користування інтернетом?

2. Як часто Ви обираєте провести час в Інтернеті замість того, щоб провести час у колі сім’ї?

3. Як часто заводите нові знайомства в Інтернеті?

4. Як часто замість прогулянок з друзями обираєте перебування в Інтернеті?

5. Як часто відчуваєте пригнічення, погіршення настрою, нервуєтеся, коли знаходитеся поза Інтернетом?

Якщо на запитання Ви даєте відповідь «дуже часто» чи «завжди», потрібно замислитися про поставлені пріоритети у житті. Час минає дуже швидко. Жодної хвилини ми ніколи не можемо повернути. День змінює день, так і проходить все життя. Невже замість посмішки рідної матері, теплої розмови із батьком, можна обрати перегляд відео в Інтернеті?

Так ще Далай Лама говорив: “Щастя – це не щось готове. Щастя залежить тільки від ваших дій.» Кожен день нас навчає, всі радісні і сумні події несуть в собі певну передісторію і стають минулим, від якого повністю залежить майбутнє.

Проте, жити потрібно вже сьогодні. Сучасне суспільство просто вимагає від нас володіти цифровою грамотністю, а якщо комп’ютерну гру використовувати правильно, то можна досягти ще й бажаного результату.

Так, студент першого курсу правознавчого відділення Вовканіч Андрій познайомив присутніх із позитивним впливом відеоігор на людину.


Андрій зосередив увагу, що за допомогою відеоігор простіше вивчити англійську мову, навіть грамотно писати.


Окрім знань, активні гравці можуть заводити знайомства у різних куточках нашої планети.Наприкінці заходу, учасники зрозуміли, що життя дається тільки один раз. Кожен день – це постійна гра з самим собою. Ми розкриваємо себе, боремося із страхами та комплексами, і звичайно мріємо. А про що Ви мрієте найбільше?

Все ж таки, ми живемо у прекрасний час, адже самостійно можемо обирати шлях у своєму житті.

А ти вже визначився із майбутньою професією?
Ще вагаєтеся?
Завітійте до ХКЕПК і Ви зрозумієте, що ми живемо у професійній реальності!!!

Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Дописати коментар