29 квітня 2021

28 квітня – Всесвітній день охорони праціІдея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня вшановування пам'яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.
Починаючи з 2002 року понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу. Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації девіз зазначеного заходу у 2021 році – «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров'я на роботі (БЗР)».

У цьому році викладачі та студенти Херсонського кооперативного економіко правового фахового коледжу провели виховні години на тему: «День охорони праці» в групах ТМ-191, П-191 та ПР-192.


Актуальними питаннями сьогодення присвячена виховна година на тему: «Застосування сучасних дезінфікуючих засобів в умовах пандемії, як процес формування системи безпеки та здоров'я», проведена в групах ТМ-191 та ОФП-193.


Також, в рамках відзначення Дня охорони праці студенти - першокурсники взяли активну участь у вікторині «Охорона праці та безпека життєдіяльності людини», яка передбачає вирішення конкретних ситуацій.

Студенти спеціальності «Право», групи П-391 закріпили свої знання, взявши участь у вікторині «Кращий знавець правил з охорони праці».

Кращими стали Дудич Анна (гр. П-391), Рожко Юлія (гр. П-391) та Варивода Анастасія (гр. ТМ-191).

Майбутні фахівці впевнилися, що життя- найдорожче, що є у людини. Щоденно на робочому місці можуть виникати небезпечні ситуації, однією з причин яких є людський фактор. Саме тому важливо дотримуватися правил охорони праці, а керівникам знати нормативно-правові документи та контролювати дотримання правил безпеки їх підлеглими. Сподіваймося, що наші майбутні керівники будуть відповідальними і добре підготовлені до всіх виробничих ситуацій.

Викладач: Бойко Н.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар