19 квітня 2021

Бути, чи не бути, бухгалтером?


Питання…. Спробуємо поміркувати разом. Хто такий бухгалтер сьогодення? Мабуть випускники шкіл, які намагаються обрати свій шлях ще не в змозі зрозуміти всієї глибини не тільки цієї професії, а будь-якої іншої. Для багатьох в уяві працює давно сформований стереотип про бухгалтера, що це рахівник, який повинен постійно здійснювати розрахунки та оформляти купу документів і звітів.

Я хочу спробувати допомогти випускнику, який шукає себе, побачити справжнього бухгалтера, зрозуміти його багатогранність та врешті розібратися хто він такий та чим зайнятий його робочий час.

Отже, моє навчання на спеціальності «Облік і оподаткування» в коледжі добігає кінця і я вже точно можу сказати , що фахівець цього напряму підготовки – це людина, яка чітко вміє правильно організувати свій час та розставити пріоритети. Вміє на професійному рівні спілкуватися з працівниками підприємства, банків, партнерами, інвесторами, податковими органами. Володіє навичками роботи з різноманітним сучасним програмним забезпеченням. Бухгалтер - це та людина, яка не зупиняється в розвитку, а постійно вдосконалює свої знання та вміння, адже цьому сприяє постійна зміна законодавства та оновлення інформаційних технологій. Це людина, яка є вірною правою рукою керівника підприємства різної форми власності, банківської установи чи організації. Кожне прийняте рішення керівника здійснюється тільки після поради зі своїм бухгалтером. Так це не просто приймати такі рішення і мати такий вплив на долю підприємства або навіть держави, тому звичайно і велика відповідальність.

Чесно кажучи, професія не для слабаків, знаєте «трус не играет в хоккей», так і в обліку та податках, повинен бути стрижень, бо тримати в руках всі ресурси підприємства, вміло та ефективно їх використовувати, під силу тільки найкращим.

Якщо ви як і я захочете побудувати серйозний фундамент для свого успішного майбутнього, навчитися розуміти мову бізнесу, бути затребуваним на ринку праці то ця спеціальність стане для вас справжнім відкриттям та подарує багато можливостей в житті. Коледж з його атмосферою та людьми, що тут працюють допоможе знайти себе, підготує не тільки теоретично, а й практично; відкриє багато таємниць цієї професії, бо на заняттях всі дисципліни викладають справжні практики, які охоче діляться своїм досвідом з нами.

Де себе знайдеш в майбутньому наперед ніхто не знає, але можливості цієї спеціальності унікальні, бо крім того що ми зможемо працевлаштуватись в різних галузях – в торгівлі, виробництві, ресторанному господарстві, сфері послуг, бюджетних організаціях чи банках, ще й перелік посад на яких можна працевлаштуватись безкінечний: це фінансовий директор, головний бухгалтер, економіст, податковий інспектор, ревізор, аудитор, страховий агент та багато інших.

Тож бути, чи не бути бухгалтером вирішувати Вам, я скажу за себе, так, звичайно бути!

Студентка гр.О-391 Кузнецова Катерина

Немає коментарів:

Дописати коментар