26 квітня 2021

Чи можливо керувати часом?


Керувати часом у прямому сенсі, звичайно неможливо. Адже наші можливості обмежені і не все в цьому світі так, як хочемо ми. Щоб забезпечити собі комфортне життя, нам потрібно докладати до цього зусиль та багато працювати.

Зараз я поясню свою думку.
Ми не можемо повернути час назад або зупинити його, щоб встигнути зробити всі свої справи, та й навряд це взагалі буде колись можливо. Але ми можемо правильно розпоряджатися нашим часом. Плануючи свій день, тиждень, вихідні та навіть відпустку. Можливо, багато хто намагався це зробити і я впевнена, що не одна людина починала з того самого понеділка розписувати свій день. Але ж чому не всім вдається це грамотно зробити і часу все одно не вистачає?

З дитинства нашим часом розпоряджаються батьки, вони вирішують на які гуртки нам ходити після школи, що ми робимо у вільний час, коли нам відпочивати та о котрій годині лягати спати. Ми від цього втомлюємось і коли вже дорослішаємо, починаємо брати від цього життя все. Звичайно, у більшості випадків ми більше розважаємося, менше працюємо та взагалі не маємо режиму дня. Чим старші ми стаємо, тим менше часу в добі. Ми не встигаємо вчасно здати домашнє завдання в коледжі чи то проєкт на роботі, тому і з’являється бажання зупинити наш годинник.

Що ж нам треба, для того, щоб години минали не так швидко? Насамперед, потрібно зрозуміти, яку цінність має кожна хвилинка, скільки всього ми встигнемо зробити, якщо встанемо з дивану саме зараз. Потім ми повинні визначитися, що нам треба зробити за день чи на цьому тижні. Поставити собі конкретні завдання. Для зручності можна завести собі блокнот, де будуть розписані наші плани.

Режим та розклад дня важливий, особливо в наше бентежне сьогодення.

Якщо ми будемо вміти використовувати свій час з користю, перемагати свої лінощі, не відкладати справи на потім та цінувати ці швидкоплинні години, часу буде вдосталь. І кожен зможе набути здатність керувати особистим часом.

Попович Дар’я, спеціальність «Маркетинг», група М-291

Немає коментарів:

Дописати коментар