19 квітня 2021

Адміністративні послуги: швидко та зручно


Давайте зануримося у спогади дитинства. Що Ви  відчуваєте? Спокій, безтурботність, поряд завжди мама і тато, рідні та близькі. А тепер пригадайте, як Ви чекали  омріяний подарунок? Час настільки повільно рухався, що Ви просто не могли і не мали далі сил витрачати на просте очікування, так хотілося мати все просто зараз.
А тепер, Ви майже дорослі, перед Вами відкриваються незвідані шляхи. Кожного дня Ви намагаєтеся спланувати свій день і все встигнути… Ось і різниця, чим доросліші Ви стаєте, тим Вам більше здається, що час просто невблаганний. Тільки  ніби то був понеділок, а вже п’ятниця. І так день за днем, тиждень за тижнем, роки за роками. 
Не дарма, літні люди багато чого хотіли б змінити у своєму житті і це не стосується навіть професії чи роботи. Це стосується відношення до свого життя. Потрібно жити з думкою про те, що це не просто день минає, це проходить наше життя і завтра не буде краще, потрібно жити просто зараз.
І головне, щоб поруч були рідні люди, які завжди підтримають і допоможуть. Підтримка близьких, їх віра – надихає творити і просто жити .
Студенти Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу притримуються такої думки, що не варто гаяти ані хвилини, а тому кожен їх день є активним та насиченим.
Ще В. Гюго говорив : «Праця в наш час – це велике право і великий обов’язок». Роботодавець постійно висуває нові вимоги до працівника, адже світ невпинно рухається, постійно вносяться зміни до законодавства.
Тому, майбутні фахівці залюбки слідкують за змінами і охоче діляться своїми знаннями із колегами.

В рамках спільного засідання клубу правознавців «Феміда» та гуртка «Баланс-клуб», майбутні фахівці говорили про особливості надання адміністративних послуг в Україні.


В  рамках засідання, студенти дізнавалися про основні адміністративні послуги, які можна одержати в Україні. Так, наприклад , адміністративні послуги надають Центри надання адміністративних послуг. Їх основне завдання – розвантажити органи державної влади і не допускати, щоб громадяни витрачали свій дорогоцінний час на просто перебування у чергах. У  ЦНАД  можливо зареєструвати місце проживання чи його змінити, одержати паспорт, здійснити певні нотаріальні дії тощо.


Особливо гуртківців зацікавила платформа «Дія». Це й не дивно, адже зараз постійно ми чуємо про її онлайн-можливості, особливо в період панування пандемії.


Ви тільки уявіть, за допомогою додатку «Дія» Вам не потрібно постійно носити із собою:  паспорт громадянина України, закордонний паспорт, студентський квиток, водійське посвідчення, технічний паспорт, картку платника податків та навіть свідоцтво про народження. Також даний додаток має широку сферу застосування, наприклад можливо отримати довідку про відсутність судимості, зареєструвати ФОП, сплатити штрафи за ПДР та навіть зареєструвати дитину.
Майбутні юристи запевнили, що додаток «Дія» - це по суті «країна в смартфоні», який допомагає зменшувати черги в державних установах, а також зручність при оформленні всіх інших документів.
До уваги гуртківців, Ветрова Вероніка, студентка групи П-491, яка зараз проходить практику у Херсонському міському суді ознайомила із перспективними можливостями використання вкладки «Електронний  Суд». Так, не виходячи із дому чи офісу, можна подати процесуальні документи до суду і навіть взяти участь у судовому засіданні. Погодьтеся, це  велика економія як власного часу, так і коштів роботодавця, адже не потрібно їхати у далекі відрядження, все для Вас: зручно, экономно та доступно, а головне – безпечно.


Поділилися своїми знаннями майбутні фінансисти. Вони розповіли про  можливість пластикової картки для додатка «Дія».Наприкінці заходу, майбутні фахівці мали змогу вирішити практичні ситуації щодо використання адміністративних послуг і швидкого доступу до електронних реєстрів.


Давайте спробуємо із Вами?


Гуртківці однозначно відповіли: за допомогою «Кабінету платника податків» можливо сплатити всі податки і саме головне, не виходячи із дому, що на даний час є запорукою нашого з Вами здоров’я.
Тому, давайте не бути байдужими один до одного і збережемо наше життя!!
Використовуйте цифрові можливості і оволодівайте навичками цифрової грамотності.
Студенти ХКЕПФК вже це зробили. Вибір тепер за ВАМИ!!

Циклові комісії «Правознавство» 
та  обліково-фінансових дисциплін

Немає коментарів:

Дописати коментар