05 травня 2021

Постійні зустрічі з роботодавцями у ХКЕПФК


Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі коледжу. Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце вже під час навчання. В рамках такої співпраці на базі коледжу проводяться круглі столи, майстер-класи, на які запрошуються представники підприємств та випускники коледжу. Запорукою успішного майбутнього працевлаштування є існуюча система організації практики, що дозволяє забезпечити попередню присутність студентів на підприємствах, кращу адаптацію до специфіки роботи на тому чи іншому підприємстві.
29 квітня 2021 року відбулася зустріч в дистанційному форматі студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалістом відділу кадрів АТ «Райффайзен банк Аваль». Мета зустрічі – проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням здобувачів освіти коледжу. Студенти дізналися від роботодавця про переваги роботи в банківській установі, сучасні вимоги до спеціалістів, особливості діяльності банків в умовах пандемії.

Позитивна оцінка керівниками компаній, банківських установ рівня підготовки студентів підтверджується тим, що установи з року в рік повторно укладають договори на проведення практики.


Бажаємо нашим студентам успіхів під час практики та працевлаштування!!!

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін

Немає коментарів:

Дописати коментар