25 травня 2021

Нові враження від екскурсії


З метою ознайомлення із специфікою роботи та перспективами майбутньої спеціальності керівником групи Замковою С. М. була організована екскурсія в один із провідних банків м. Херсона. На минулому тижні студенти завітали до Базового відділення Райффайзен Банку Аваль. Базове відділення Райффайзен Банка Аваль надає повний спектр банківських послуг для фізичних і юридичних осіб.


Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в банківській сфері, поспілкуватися з провідними фахівцями. Працівники рекрутингового відділу фінансової установи розповіли про перспективи роботи в банківській установі.


Важливим для студентів стало ознайомлення з вимогами, які висуваються до банківських працівників. Це зокрема: високий рівень знань у сфері фінансів, банківської справи, обліку та оподаткування.


Потім студенти відвідали Call-центр. Вони не тільки побачили, як працює Контакт-центр АТ КБ «Райффайзен Банку Аваль». Також майбутні фінансисти дізналися про школу фінансової грамотності та про можливість проходження онлайн- стажування.


Все це викликало особливий інтерес у студентів, які могли практично відчути важливість та усі тонкощі облікової, фінансової та аналітичної роботи банку, зрозуміти наскільки важливо здобувати фахові знання, проходити стажування та виробничу практику, щоб у подальшому стати висококваліфікованим фахівцем, бути конкурентоспроможним на ринку праці, отримувати належну фінансову винагороду та моральне задоволення від роботи.

Маємо надію, що і подальша співпраця з АТ КБ «Райффайзен Банка Аваль» буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх фахівців з фінансів, банківської справи та страхування.

Дякуємо за чудові враження та професійні настанови!

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін


Немає коментарів:

Дописати коментар