25 травня 2021

База практики – перше робоче місце!!!


Студенти випускної групи спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснили перші кроки в майбутнє професійне життя.


Керівництвом коледжу організовано проходження технологічної практики в провідних банківських установах. Базами практики для фахівців з фінансів є: АТ КБ «Райффайзен Банк Аваль», АТ КБ «Приватбанк», АТ «Державний Ощадний Банк України», ПАТ КБ «ПУМБ», АТ КБ «Альфабанк» та інші.


Під час практики студенти працюють з клієнтами банків – юридичними та фізичними особами: надають їм інформаційні та консультативні послуги, допомагають вирішити питання оподаткування, депозитних та валюто-обмінних операцій, розрахунково-касового обслуговування, страхування майна та життя.


Приємно, що роки навчання не пройшли даремно і вже з перших днів випускникам запропонували працевлаштування на своєму першому робочому місці.


Добре вже сьогодні знати, що ти вже працевлаштований і відчувати впевненість у завтрашньому дні, а тим паче, що це тільки початок життя, кар'єри і успішного майбутнього!

Замкова С.М.

Немає коментарів:

Дописати коментар