22 червня 2021

Результати виробничої практики студентів спеціальності «Право»


Ось і закінчилася виробнича практика студентів спеціальності «Право». Здобувачі освіти мали змогу закріпити практичні знання і навички в юридичних установах, підприємствах та організаціях, органах поліції, нотаріату, пробації, судах, адвокатурі.

Майбутні юристи сміло приступили до виконання професійних обов’язків, адже мають міцний фундамент знань в юриспруденції.

Так, проходячи практику у Херсонському міському суді, студенти готові були працювати з програмою «Д3», електронними реєстрами та додатком «Електронний суд». Це й не дивно, адже у коледжі вивчали такі дисципліни як: «Організація судових та правоохоронних органів», «Цивільний процес», «Комп’ютерні технології в юридичній діяльності».


Спілкування із засудженими, проведення різних правових тренінгів – це задача? Тільки не для студентів ХКЕПФК. Під час проходження практики в державній установі «Пробації» студентка Львова Христина усвідомила, що юрист повинен бути психологічно підготовленим до роботи з різним контингентом, а тому навички ділового спілкування, які здобули під час навчання, стали в нагоді.

Так, під час захисту виробничої практики, майбутні правники залюбки ділилися враженнями, адже за дванадцять тижнів студенти спробували себе у ролях: поліцейського, державного виконавця, секретаря судового засідання, помічника адвоката, інспектора, юрисконсульта, державного службовця і це не все.

Наприклад, Коваленко Максим під час проходження практики у Регіональному центрі з надання вторинної безоплатної правової допомоги долучився до Всеукраїнського проєкту БПД і став волонтером, адже відчуває у собі сили бути корисним людям.


Студенти, які проходили практику в адвокатурі, взагалі із впевненістю стверджують, що робота юриста багатогранна і потребує широкого спектру знань. В нагоді стали знання, одержані під час вивчення дисциплін «Адвокатура України».


На відмінно впоралися студенти, які проходили практику в органах юстиції, а саме відділах Державної виконавчої служби. Звичайно, адже ще в коледжі вивчили тонкощі роботи державного виконавця. Уявіть собі, державний виконавець в основному працює з боржниками. Як Ви думаєте, чи поспішають боржники погашати заборгованості? На жаль ні, а державному виконавцю необхідно використати такі психолого-правові прийоми, які просто запевнять громадянина, що зобов’язання все таки потрібно буде виконати. Не потрібно ухилятися, потрібно виконувати обов’язки своєчасно та в повному обсязі.


Дівчата – майбутні юристки, які проходили практику в органах РАЦСУ, з теплотою пригадують весільні церемонії, порядок реєстрації одруження.

Презентуючи бази практики, студенти демонстрували цікаві презентаційні проекти, відеоролики – дайджести з робочих місць, розробили пам’ятки «Строки виконавчого провадження», «Як не стати жертвою шахрайства».


Ви можете подумати, нічого такого складного?? Складно завжди там, де є відповідальність. Професія юриста є однією із найвідповідальніших у всьому світі. Затребуваність юристів демонструється ще з давніх часів.

Звичайно студенти, які навчаються у коледжі, їм трошки простіше, адже практична спрямованість у навчанні допомагає.

Тому, якщо Ви хочете бути затребуваними, допомагати людям, вирішувати конфліктні ситуації, запрошуємо на спеціальність «Право»!

ПРАВО – чесність, справедливість та відповідальність!!!

Голова циклової комісії
Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар