07 липня 2021

Любов і вдячність крізь роки…

    35 років минуло з того часу, як молоді і заповзяті випускники спеціальності «Бухгалтерський облік» розпочали професійне життя після закінчення Херсонського кооперативного технікуму. Саме таку назву носив Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж у 1986 році. Недарма існує думка, що найбагатший час – минулий, найзагадковіший – майбутній, а найвідповідальніший – теперішній!


Доля розпорядилася по-різному, але знання і досвід, який молоді люди здобули в технікумі, стали суттєвою допомогою, точкою відліку їх життєвих здобутків та зростання.

Під час навчання опанували немало дисциплін: найцінніші - знання з бухгалтерського і фінансового обліку, контролю, ревізії, економіки підприємств, господарської діяльності. Тому і працювали на підприємствах приватних форм власності, державних, кооперативних. Більшість із них - на керівних посадах головного бухгалтера, ревізора, керівника фінансового відділу. Будь яка підприємницька діяльність потребує обліково-аналітичного супроводу, тому такі фахівці «на вагу золота», адже успіх роботи залежить від їх професіоналізму і зусиль. Наприклад, голова правління радгоспу-робкоопу «Львівський» Єрмоленко Світлана Анатоліївна багато років працювала головним бухгалтером підприємства, Соломаха Єльвіра Василівна – головним бухгалтером Голопристанської торгової бази, а потім і районної лікарні, Філіпова Олена Миколаївна – головним бухгалтером Цюрупинського горпо, а зараз – приватної будівельної фірми, Павленко Світлана Олександрівна – головним бухгалтером Горностаївського райпо, а зараз працює головним бухгалтером у Костянтинівському опорному закладі загальної середньої освіти. Ващенко Ольга Костянтинівна майже все професійне життя працює головним бухгалтером: спочатку в КР «Херсонгаз», потім ТОВ «Каховське ХГГ», а зараз ТОВ «ГрінТім», як і Дуброва Людмила Вікторівна – головний бухгалтер Нижньосірогозької ЦБ освіти, молоді, культури та спорту. До речі, її син Максим також закінчив коледж за цією спеціальністю.       А чоловіки зазвичай досягають більшого! Наприклад, Ігор Юр’євич Тетерятник працював ревізором КРУ Облспоживспілки, потім в УМВС України в Херсонській області. Щасливі обійми! З вдячністю зустрічали поважні чоловіки і жінки свого керівника, викладача бухгалтерського обліку Людмилу Олександрівну Баранову! Ділилися своїми радостями і печалями, пригадували, як навчалися і відпочивали, закохувалися, знаходили нових друзів. Теплі спогади наповнили затишні сучасні аудиторії. Гості були вражені оновленою матеріально-технічною базою, новітнім мультимедійним обладнанням, а гуртожиток навіть здивував комфортом, гарною спортивною залою.


- Сучасним студентам можна лише позаздрити, - говорить Людмила Дуброва. - Навчатися в такому закладі освіти ми навіть і не мріяли!

- Дійсно, випускники коледжу відрізняються рівнем підготовки від випускників інших коледжів і університетів, адже мають глибоке розуміння завдань, які їм доручають, та відповідальність, - додає Ващенко Ольга Костянтинівна, до якої на підприємство «Грін Тім» наші студенти постійно направляються для проходження практики.

Лідерами стають лише ті, хто має опору і вольові якості, а найкраща опора - завжди в знаннях і практичному досвіді. Саме курс на поєднання теорії з практикою тримає колектив коледжу. Це принципова позиція директора Людмили Миколаївни Лімакової – не “халтурити”, самовіддано працювати на результат. Якісна освіта ніколи не буває непотрібною, якщо, звісно, здобувати її свідомо, власними зусиллями. А інакше у нас і неможливо!


Склалося так, що в цей самий день отримували дипломи випускники спеціальності «Облік і оподаткування» 2021 року! За задумом долі зустрілися два покоління: досвід і професіоналізм - з новою енергією. А об’єднав їх коледж! Колиска освіти, де навчають головному: жити чесно, працювати з любов'ю до людей і своєї справи, робити все можливе, щоб створювати краще життя!

Ірина Качуровська

Немає коментарів:

Дописати коментар