08 липня 2021

Вітаємо Казанджий Ірину!!Коледж щиро радує успіхам та досягненням наших випускників. Як це важливо, у нинішніх умовах, не здаватися, йти впевненими кроками до своєї мети.

Сьогодні, ми вирішили познайомити Вас із випускницею коледжу 2014 року, спеціальність «Правознавство», Казанджий Іриною, яка зовсім нещодавно отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Ірина, охоче погодилася відповісти на декілька запитань.

Доброго дня, Ірино. Ми щиро вітаємо Вас із новим етапом у професійному житті. Впевнені, що перед Вами відкриваються нові горизонти, які приведуть Вас до омріяної мети.

Скажіть, будь ласка, лише 7 років минуло від дня закінчення коледжу. Як часто Ви згадуєте про нього?

Всім привіт. Мені приємно сьогодні поспілкуватися із молодим поколінням. Коледж завжди згадую із теплотою. Особливо приємно приходити до студентів, дивитися їм в очі і розуміти, що вони все таки відрізняються від нас. Саме вони в майбутньому будуть розвивати нашу правову державу.

З чого Ви починали кар’єру у сфері юриспруденції?

Для молодого фахівця, потрібно не боятися взагалі роботи, більше дізнаватися від професіоналів. Якщо Ви зразу ставите за ціль одержувати високу заробітну плату, це може призвести до розпачу. Я раджу, навчитися зростати в професії. Ще під час проходження виробничої практики, я зрозуміла, що маю сили стати справжнім юристом, адже мала змогу відчути себе помічником нотаріуса, державним виконавцем, секретарем судового засідання. Тому, я не побоялася влаштуватися працювати юристом, потім стала помічником адвоката. І зрозуміла, що професія «адвоката» саме для мене.

Ірино, Ви така гарна, успішна у професії, не по рокам мудра і розважлива. Як Вам все це вдається поєднувати?

Чесно кажучи, я сім років лягала спати і прокидалася із думкою про свою мрію. Але я не просто мріяла і загадувала бажання, я наполегливо працювала. В першу чергу над собою. Людина повинна відчувати гармонію внутрішнього і зовнішнього світу. Я цього намагаюся досягти кожного дня.

Щоб Ви могли порадити абітурієнтам? На що потрібно звернути увагу при виборі професії?

Професія – це реалізація твого професійного «я». Дуже важливо його відшукати і зрозуміти, що саме ця діяльність допоможе людині розкрити всі її здібності. Не дарма говорять, що всі люди - талановиті, але не кожному вдається відшукати і реалізувати його.

Майбутні абітурієнти обирайте професію своїм серцем, не гоніться за великою заробітною платою чи гонорарами, чайовими. Все прийде з досвідом. Вам і так вже пощастило, якщо Ви вступаєте або навчаєтеся у Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі. Повірте, саме тут Вам допоможуть розкритися, побороти всі свої внутрішні страхи.

Кожна спеціальність у коледжі є перспективною і затребуваною на ринку праці. Від Вас вимагається тільки одне – навчатися, не лінуватися. Ми зараз живемо у світі кольорових обгорток і потрібно не втратити себе та свої духовні і моральні основи. Адже в першу чергу, будь-який професіонал – це людина.
Яким на Вашу думку, повинен бути сучасний юрист?

Кожного дня задаю собі це запитання, адже меж для досконалості не має. Юрист не може знати тільки закони, заучувати напам’ять статті законів. Він повинен логічно мислити, володіти основами фінансової грамотності. Існує така думка у суспільстві, що юристу не обов’язково потрібно знати математику, економіку. Це хибна думка. Економіка є основою нашого з Вами життя. А тому, раджу скористатися такою можливістю – навчання на двох спеціальностях.

Можливо зараз Вам здається, що це важко і Ви можете не впоратися, але повірте, це говорить Ваш страх. Погляньте йому в очі!! Результат того вартий. Ваш шанс успішно працевлаштуватися, зросте у декілька разів. Роботодавець шукає універсальних фахівців, які не бояться постійно удосконалюватися.
Чого Ви побажаєте випускникам коледжу, студентам?

Саме головне, не зупинятися на досягнутому. Ви маєте відмінні знання з юриспруденції, але розслаблятися не можна ні хвилини. Конкуренція зростає з кожним роком! Успішний юрист – затребуваний фахівець, який володіє практичними навичками, вміє чути.

Студенти, роки навчання у коледжі є незабутніми. Не гайте дарма часу, нехай кожне заняття допоможе розкритися і реалізувати себе. Будьте відповідальними, чесними та цілеспрямованими.

Всього самого найкращого!!!

Інформацію зібрала В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар