01 вересня 2021

Вітаю вас із Днем знань!


Шановні студенти!

Вітаю вас із Днем знань - вересневим теплим святом, початком нового навчального року.


Ласкаві промені сонечка, море квітів, ваші усміхнені засмаглі обличчя надихають нас – ваших учителів – на теплу зустріч, плідну співпрацю, взаємоповагу і взаєморозуміння, прагнення дати вам глибокі знання, підготувати до самостійного життя.
Особливо теплі слова вітання адресуємо першокурсникам. Від сьогодні ви вже не школярі, а студенти закладу вищої освіти. Ми з радістю приймаємо вас у нашу велику дружну сім'ю коледжу.

Традиційно на початку кожного навчального року ми підводимо підсумки успішності і визначаємо кращу групу. Цього року таких груп дві:

  •  П-291 (куратор Сергазіна А.І.)
  •  П-492 (куратор Піскун І.П.).

Вітаємо вас і даруємо кожній групі сертифікат на тисячу гривень для відпочинку і спілкування за чашкою чаю. Так тримати! Не втрачайте першість у новому навчальному році.

А також вітаємо студентку першого курсу Костіну Аліну (група П-191) з перемогою у конкурсі серед абітурієнтів в соціальних мережах «Чому я обрав Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж» і даруємо книгу про коледж.

Ми всі мріємо, щоб прийшов мир, щоб відродилася наша економіка, а люди жили не гірше ніж в інших країнах!

А чи часто запитуємо себе про те, що я сам зробив для кращого життя!

Рецепт успіху - в самодисципліні, наполегливому навчанні і праці, готовності приймати виклики!

Саме так працює колектив коледжу: чесно, відповідально, з любов’ю до студентів.

Адже роки навчання - найкраща пора юності, коли ви починаєте шлях до самостійного життя, і саме від вас залежатиме успіх. А ми вам з радістю допоможемо втілити ваші мрії, знайти нових вірних друзів та залишити приємні спогади.

Шановні студенти, бажаємо вам найперше – бути здоровими, гарно навчатися, добросовісно робити будь-яку справу, цінувати тих, хто допоміг Вам стати на ноги і вирушити у самостійне життя! 

Будьте здорові і щасливі!

Немає коментарів:

Дописати коментар