28 вересня 2021

Моє студентське життя: один місяць вже став історією


Я - студентка! І пишаюся тим, що навчаюся саме в цьому закладі освіти – Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі. Перший рік мого навчання тільки розпочався, а враження вже незабутні.

У цьому коледжі хороший вибір сучасних і затребуваних професій, але, недовго думаючи, я обрала "Право". Саме ця професія запала мені в душу, відчуття підказали, що це - моє, тому обрала не вагаючись.

Мене приємно вразило багато речей: доброзичливе ставлення до студентів, просторі і комфортні аудиторії, дуже приємні викладачі, які не тільки дають знання, а й вислухають і допоможуть у скрутну хвилину. Дуже здорово, що такі викладачі є саме в нашому коледжі.

Я навчаюся в групі П-192. Це колектив неймовірних, веселих приятелів. Із першого дня в коледжі ми всі здружилися, а оскільки знаємо один одного ще не дуже добре, то розуміємо: нові відкриття ще попереду. Керівник нашої групи - Вікторія Анатоліївна - дуже творчий, веселий викладач, але, якщо потрібно, – може бути строгою і вимогливою. Наша група разом із керівником – це велика дружна сім'я.

Якщо хтось іще вагається, який навчальний заклад обрати для здобуття освіти, - запрошуємо до нас у гості. Обов'язково завітайте! Ви переконаєтеся, що у нас справді добре. Станьте частиною нашого студентського колективу. Ми на вас чекаємо!!!

Василина Марченко,
студентка групи П-192

Немає коментарів:

Дописати коментар