14 вересня 2021

Велопатруль – цікаво та перспективно!


Кожного року лави патрульної поліції поповнюються випускниками спеціальності «Право». Цей рік не став винятком, адже багато хто захоплюється професією «поліцейський».

Згадайте себе у дитинстві. Які враження у Вас були коли на зустріч йшов поліцейський? Автоматично у законослухняного громадянина виникають думки, що поліцейський – це в першу чергу правопорядок.

Всі ми хочемо йти ввечері вулицею і нічого не боятися, спати спокійно вночі і просто безпечно жити. І це нормально, адже основне завдання патрульної поліції – забезпечення збереження правопорядку.

Так, відкриваючи вранці офіційні новини, можемо побачити, що вночі вирує інше життя, адже злочинці не сплять. Тому, коли ми ввечері відпочиваємо, поліція продовжує нас захищати.

Для студентів першого та другого курсів спеціальності «Право» відбулося знайомство із працівниками Національної патрульної поліції в Херсонській області. Цього разу до нас завітав Прохоренко Микола Олександрович – лейтенант поліції та представники велопатруля, лейтенанти поліції: Васильєв Олег Сергійович, Лаунов Володимир Іванович, Думбровський Олександр Віталійович.


Ще зараз, гуляючи по місту, можемо зустріти поліцейських, які патрулюють на велосипедах і цим вже нікого не здивуєш. А чи знали Ви, що наприклад в м. Києві є поліцейські, які несуть службу не тільки на автомобілях, а також на мотоциклах та навіть конях.


Велопатруль працює сезонно, лише в теплу пору року і вже з 16 вересня таких представників поліції ми вже не помітимо. Проте, їх діяльність за короткий час, є досить цікавою, хоча має ряд ускладнень.

Звичайно, велосипед відрізняється від автомобіля, а тому практично велопатруль не може іноді впоратися з усіма завданнями. Так, їх основна задача, проїзджаючи по вулиці, слідкувати за порядком, дотримання законодавства. Це стосується, наприклад: дрібного хуліганства, розпиття спиртних напоїв, куріння в громадських місцях і не тільки.

Так по суті, патруль на велосипедах – це рухомий наряд в складі декількох працівників поліції, призначений для забезпечення охорони громадського порядку в лісопаркових, курортних та пляжних зонах, а також в інших місцях, де проїзд автотранспорту обмежений.

Студенти охоче слухали, адже спілкування із поліцейськими було не тільки пізнавальним, а ще й перспективним.

Прохоренко Микола Олександрович розповів студентам особливості працевлаштування в поліції, звернув увагу на необхідність фізичної підготовки. Знати закон добре, але поліцейським іноді зовсім не прости боротися із злочинцем, який фізично може бути набагато сильнішим та бути озброєним.


Робота поліцейського – небезпечна та дуже відповідальна. Тому, якщо вирішити пов’язати свою долю із поліцейською діяльністю, загартовуйте свій дух, зростайте емоційно, будьте стресостійкими. Це лише у фільмах екшени захоплюють!!.

А для поліцейського – це звичайна робота, яку він повинен сумлінно виконувати Ми ж як громадяни, маємо з повагою ставитися до них, адже поліцейські ризикують власним життям, задля нашого спокою та благополуччя.

Циклова комісія «Правознавство»

Немає коментарів:

Дописати коментар