22 жовтня 2021

Гуртожиток – місце, де про тебе піклуються!


Студентський гуртожиток має багато позитивних моментів: перші спроби самостійного життя, нові знайомства, цікаві зустрічі! Недарма кажуть: «Хто не жив у гуртожитку – той студентом не був».

Голова студентської ради гуртожитку Кравченко Наталія, завжди допомагає студентам. На її думку: «Гуртожиток коледжу особливий. Для багатьох він став рідною домівкою! Коли коледж перейшов на дистанційне навчання, полишати його дуже не хотілося, адже саме тут - добрі друзі, постійне спілкування, і сумно ніколи не буває. Ми любимо його затишну атмосферу! Разом із комендантом, вихователями, черговими вирішуємо всі питання, які стосуються побуту, а іноді звертаємося і з особистими проблемами. Точно знаємо, що без уваги нас не залишать і завжди допоможуть.»


І ось приємна новина! Коледж закупив новенькі ліжка та етажерки для облаштування кімнат. Навіть у такий скрутний час, коли кожна копійка в ціні, директор Людмила Миколаївна знайшла можливість покращити комфортне проживання студентів в гуртожитку. 30 ліжечок та 10 етажерок прикрасять кращі кімнати! А поки мешканці очікують на рішення студентської ради щодо того, хто зі студентів отримає нові меблі, майбутні підприємці Лоза Віталій та Буцеєв Владислав вже радіють! Хлопці проходять практику в супермаркеті «Україна», і звісно, не очікували на такий сюрприз! Обидва проживають у гуртожитку другий рік, добре навчаються і завжди раді допомогти. «Такий подарунок для нас, просто супер! Додатковий стимул підтримувати в кімнаті порядок і чистоту, - каже Віталій, - З новими ліжками стало не просто затишно, а і дуже приємно відпочивати!» А Владислав додає: «Дякуємо! Будемо берегти як зіницю ока!»

Якщо спитати студента, що він запам’ятає на все життя зі студентських років? Думаю, мало хто скаже «лекції з філософії» чи «практичні з іноземної мови». А найперше пригадаються вечірні посиденьки з друзями, курйозні моменти життя у гуртожитку, перші кулінарні експерименти… І так приємно, коли про тебе піклуються, а побут наповнюється комфортом та красою.

Студентська рада Херсонського кооперативного 
економіко-правового, фахового коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар