25 жовтня 2021

Дослідницький практикум на спільному засіданні гуртків «МАРКЕТИНГ-МІКС» та «КОНЦЕПЦІЯ УСПІХУ»


Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Джордж Бернард Шоу

Під час навчання у коледжі наші студенти не лише вивчають дисципліни згідно освітньо-професійної програми обраного фаху, а й позаурочно беруть участь у гуртковій роботі, де поглиблено досліджують цікаві питання. Нещодавно на спільному засіданні гуртків «Маркетинг-мікс» та «Концепція успіху» діяльність студентів була спрямована на глибоке дослідження такого частовживаного продукту як сметана. До дослідження були залучені студенти спеціальностей: «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».Майбутні маркетологи напередодні провели онлайн-анкетування студентів з метою виявлення їх потреб та мотивів купівлі сметани, підготували цікаві факти про сметану, історичні довідки, продемонстрували пропозиції з особливостей просування сметани з використанням сучасного маркетингового інструментарію, а також провели гру-вікторину для усіх присутніх на засіданні.

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» підготували матеріали щодо якісного складу сметани, розкрили її поживні властивості, розповіли про те, як перевіряти якість сметани, на що звертати увагу при купівлі, про маркування сметани і, найголовніше, продемонстрували як можна перевірити якість сметани в домашніх умовах.
Дослідницький практикум тільки розпочався і на наступне засідання гуртківці вирішили дослідити окремі види ковбасних виробів.

Проведення дослідницького практикуму сприяє комплексному та глибокому дослідженню тих питань, які особливо цікаві студентам та які зустрічаються найчастіше в їх повсякденному житті.

Маркетологи та підприємці – це фахівці, які повинні орієнтуватися у потребах, звичках та мотивах купівлі покупців. Завдяки більш кращому дослідженню видів та якості популярних продуктів повсякденного попиту, майбутні фахівці зможуть вдало їх просувати на ринку та більш краще задовольняти потреби цільової аудиторії.

ХЕРСОНСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ
ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ – НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ТИ УЯВЛЯЄШ!

Ірина ЯШИНА
Тетяна КРИВОРУЧЕНКО

Немає коментарів:

Дописати коментар