27 жовтня 2021

Ми знову обговорюємо новинки на засіданні Баланс клубу


Дистанційне навчання – це технологія, що базується на принципах відкритого навчання, широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та створює за допомогою сучасних телекомунікацій інформаційне освітнє середовище для постачання навчального матеріалу та спілкування.

Дистанційне навчання має низку переваг перед іншими формами навчання. Так, практично не виходячи з дому чи не покидаючи свого робочого місця, можна підтримувати регулярний контакт з викладачем за допомогою телекомунікаційних технологій, у тому числі відеозв’язку.


І тому, ми продовжуємо засідання фахового клубу в онлайн-режимі. Цього разу вирішили поспілкуватися на теми: як буде працювати Е-гривня, які дефекти можуть мати монети та банкноти, де купити купюру номіналом 0 євро та інше.


Учасники клубу (студенти старших курсів обліково-фінансового відділення) підготували цікаві презентації та доповіді для наших новачків-першокурсників.

Студенти першого курсу поділилися своїми захопленнями і ми вирішили зустрітися знов, адже так багато цікавих тем , які нам ще треба обговорити!!!

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін

Немає коментарів:

Дописати коментар