12 листопада 2021

Роздуми…Тяжко щастя знайти, але легко його втратитиНа мою думку, щастя – суб’єктивне поняття. Кожна людина під цим словом розуміє те, що їй приносить радість, гармонію між думками та серцем, успіх в улюбленій справі, або просто нехитрі життєві радощі - бачити, ходити, чути.

Яскравим прикладом людини, котра знайшла своє щастя у власній справі, є Стів Джобс. Він ще в роки юнацтва намагався знайти своє покликання. Спочатку навчався в каліграфічному коледжі, але згодом зрозумів, що це «не його» і покинув заклад освіти, не закінчивши навчання. У пошуках власного щастя Джобс тяжко працював та був готовий ризикнути усім. Це є прикладом того, що шлях до мрії буває доволі тернистим.

Але цій тезі суперечать приклади людей, котрі мали з дитинства все, а потім під впливом життєвих обставин утратили. Наприклад, Терентій Пузир із комедії І.Карпенка-Карого «Сто тисяч» утратив щастя. Для нього це були гроші.

Люди ще змалечку уявляють, як досягнуть своєї мети. У когось мрія з плином часу може змінитися, і це нормально, адже людина протягом життя намагається знайти себе.

Отже, ми – люди, у слово «щастя» закладаємо те, чого бажали і бажаємо. Воно може бути в грошах, повазі та успіху. А для когось щастя - це стати на ноги, почути рідних і просто побачити цей складний, іноді жорстокий, але по-своєму заворожуючий світ.

Володимир Глущенко,
студент групи П-391

Немає коментарів:

Дописати коментар