15 листопада 2021

День української писемності й мови в Херсонському кооперативному…


Як відомо, обставини – річ уперта, і дистанційне навчання є вимушеною формою освітнього процесу сьогоднішнього дня. Уже нікого не здивуєш онлайн-заняттями, але проведення виховних заходів у дистанційному форматі для багатьох закладів освіти є проблематичним. Та тільки не для викладачів і студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, які вже давно проводять онлайн і засідання клубів та гуртків, і години спілкування, і тижні фахівця, і профорієнтаційні заходи.


Минулого тижня країна відзначала День української писемності й мови. Звісно, студенти коледжу не лишилися осторонь цього свята. Крім традиційного написання всеукраїнського диктанту єдності, для студентів було проведено класні години під назвою «Краса і велич України». Пізнавально-розважальні завдання нікого не лишили байдужими. Студенти наперебій відстоювали звання кращого знавця української культури, етнографії, побуту наших предків, пам’ятних місць України, доводили, що розбираються в сучасному суспільно-політичному процесі.


Години спілкування в усіх групах проходили просто «на одному подиху», адже коли цікаво, то час летить непомітно. Інтелектуальні розваги довели, що свою рідну країну можна пізнавати вічно, кожного разу відкриваючи для себе щось нове. І це не дивно, бо українцям справді є чим пишатися: цікава, хоч і непроста історія, унікальна природа, колоритна культура, талановиті особистості, які прославили нашу державу на весь світ…Звісно, щоб бути патріотом, не потрібно чекати особливих нагод, адже це стан душі кожної свідомої людини. Та подібні свята дають нам можливість ще раз зрозуміти, як ми любимо і шануємо свій рідний край.

Алла Сергазіна, 
викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар