04 листопада 2021

Формула успіху полягає у вмінні спілкуватися з людьми


Я абсолютно впевнена, що вміння знаходити спільну мову з іншими є визначальним у досягненні життєвих висот. Успіх – це те, чого прагне особистість, працюючи вдень і вночі, не покладаючи рук. Мабуть, кожна людина хотіла б стати успішною, незалежно від того, про що саме йдеться: успіх у роботі, навчанні чи в особистому житті.

До речі, вивести формулу успіху у своїх творах намагалися письменники. Наприклад, Валер’ян Підмогильний у романі «Місто» зробив головним героєм сільського хлопця, який приїхав підкорювати велике місто. Степан, опинившись у Києві, прагнув щасливого і успішного життя. Можна сказати, що йому це вдалося. Але за рахунок чого? По-перше, намагаючись завести нові знайомства, він потрапив на літературний вечір, і це підштовхнуло його до бажання стати письменником, тобто розпочати кар’єру і стати успішним. По-друге, його комунікабельність та широка ерудиція зачарували не одну жінку. Можна вважати, що це також успіх.

Більш сучасним прикладом успішної людини, на мою думку, є президент Володимир Зеленський. Уміння знаходити спільну мову з іншими та почуття гумору зробили його упізнаваним та популярним артистом, сформували вміння «триматися» перед аудиторією. А це, у свою чергу, дало можливість переконати народ у його лідерських якостях.

Студентів нашого закладу освіти теж навчають правильному спілкуванню з людьми, адже для роботи фінансиста, маркетолога чи юриста особливо важливо бути комунікабельним, уміти викликати довіру. За допомогою цього можна досягнути підвищення на роботі. А що це, як не успіх?

За наведеними аргументами можна зробити висновок: уміння спілкуватися, домовлятися, знаходити компроміси – це основа успіху. Цьому можна навчитися, було б бажання. А успіх є кроком до самореалізації і, як наслідок, усвідомлення того, що життя прожите не марно.

Наталія Кравченко,
студентка групи Ф-391

Немає коментарів:

Дописати коментар