25 листопада 2021

Як важливо зробити правильний вибір!

Я, Височенко Маргарита, з 1 вересня 2021 року навчаюся в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі.

Ще з дитинства мріяла про відкриття свого бізнесу, але не знала, який краще напрям навчання для цього вибрати. З часом я почала розуміти, що успішний бізнесмен повинен бути фінансово грамотним, володіти професійними знаннями у сфері економіки, фінансів, податків, інноваційних технологій. Але яка це професія, здогадалась не відразу. Тільки з часом зрозуміла, що такі люди оточують мене вдома. Це моя бабуся, за кваліфікацією - бухгалтер-фінансист. Вона працювала в сфері торгівлі, сільського господарства, ресторанному господарстві, в сфері послуг, у бюджетних установах на різних посадах: головним бухгалтером, фінансовим та комерційним директором.

Моя матуся Наталя Миколаївна продовжила династію бухгалтерів і також працювала бухгалтером та виконавчим директором. А все почалося ще з моєї прабабусі, яка все життя працювала в ресторанному господарстві касиром і бухгалтером. І таке оточення, звичайно, вплинуло на мене. Я бачила, як справжні професіонали працюють, постійно розвиваються, іноді здається, що знають усе, бо до них звертаються за допомогою або порадою щодо розвитку бізнесу. Тож я зрозуміла, що бухгалтер - це не просто знавець усіх таємниць бізнесу, а й людина, яка завжди на крок попереду, бо може розрахувати наслідки кожної господарської операції. Саме така людина дуже цінна в будь-якому бізнесі, тому мій вибір професії - «Облік і оподаткування» - зрозумілий.

Коли спеціальність була обрана, постало питання вибору навчального закладу. Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж підійшов мені ідеально. На моє рішення вчитися саме тут вплинула його надійна репутація, відгуки знайомих. Дуже важливо, коли тебе навчають викладачі-практики, коли є чесні відносини, доброзичливе ставлення, просто відчуваєш себе членом родини. Мені подобається навчатися в коледжі, а цікаві творчі завдання допомагають розвиватись в усіх сферах.

Коледж дає можливість навчатися на двох спеціальностях одночасно, і я скористалася такою можливістю, тому що це гарна інвестиція в себе і своє майбутнє. Другу спеціальність я обрала «Маркетинг», бо збільшення об’єму продажів робить будь-який бізнес прибутковим. На ній навчаюся заочно і опрацьовую тільки фахові дисципліни, так як загальноосвітні вивчаю на стаціонарі на основній спеціальності.

Буду продовжувати династію бухгалтерів і справжніх професіоналів! Я дуже рада своєму правильному вибору навчального закладу і професії, відчуваю, що все буде добре, бо позитивна енергетика коледжу і перші кроки в професії надихають і мотивують!

Маргарита Височенко,
студентка групи О-291

Немає коментарів:

Дописати коментар