09 грудня 2021

Уроки мудрості і доброти


У житті кожного з нас зустрічаються люди, які залишають у душі вогник віри у те, що життя є щасливим і наповненим змістом. Ці люди, наче маяки, дарують світло надії в морі життєвих штормів. Клірик храму святої Варвари отець Олег вже багато років допомагає студентам Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу замислитися над своїм призначенням, ствердитися на шляху добра і справедливості, любові до світу, віднайти внутрішню опору.

Студенти завжди очікують із нетерпінням бесіди, які проводить отець Олег. І незважаючи на те, що теми відповідальності за своє життя і вплив на життя інших, створення сім’ї і виховання дітей не є простими для обговорення, хлопці і дівчата розкривають свої душі, висловлюють думки та діляться власним баченням світу.

Недарма кажуть: якщо не можеш створити благо, відійди від зла. Саме маленьким крокам створення благополуччя у своєму житті та житті найближчих людей учаться наші студенти в процесі такого спілкування. Робити добро для душі, обирати корисні справи, допомагати іншим – все це маленькі зернини мудрості. Якщо не в силах ділом, то роби це хоча б добрим, нелукавим словом, посмішкою. І так щодня. Так хочеться, щоб наші діти усвідомили, що відповідальність за своє життя несуть саме вони, тому щастя, радість, благополуччя, добрі взаємовідносини мало залежать від інших людей. Це завжди - результат власного вибору. Отже, і секрет щасливого життя дуже простий – знаходити радість у миттєвостях, приносити радість іншим, жити з добром і любов’ю, прощати, каятися, бути людяним, діяти за покликом серця.

Ірина КачуровськаНемає коментарів:

Дописати коментар