04 січня 2022

Новорічний батл


У передноворічні дні у Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі відбулися інтелектуальні змагання між першокурсниками, щоб з’ясувати, яка ж група найрозумніша, вірніше, хто найкраще обізнаний з традиціями українського народу та особливостями відзначення новорічних свят у світі.


Найперше необхідно створити новорічний настрій: прикрашена аудиторія, ялинка, новорічне вбрання команд, різдвяні мелодії ( до речі, батл відбувався в аудиторії, за новорічний дизайн якої група Р-291 отримала призове місце у конкурсі, проведеному у грудні). Студенти до змагання готові, кваліфіковане журі з викладачів і представників студентської ради також.


Перше питання і на жаль жодної правильної відповіді: ніхто не здогадувався до цієї гри, що в ескімосів новий рік розпочинається тоді, коли випаде перший сніг. Можна сказати, що в Херсоні він уже розпочався за ескімоськими традиціями у середині грудня.


Наступні питання виявилися простішими, тому новорічні «ластівки» тільки й встигали віддавати журі відповіді команд: і про Санта Клауса, який повинен мати вантаж подарунків приблизно 400 млн. тонн, і про вуглинку, яку отримують неслухи в Італії від феї Бефани , і про відомий у всьому світі Щедрик.


Після першого туру три команди: «Адвокатеси» (П-191), «Святкові Фемідки»(П-192). «Олені» (Т-191) вийшли в лідери, трошки менше балів заробили «Не подаруночки» (Р-191) і Шишки(ОФ-191), найдовше адаптувалися «Маркетологи під шубою»(М-191) та й вони змогли заробити 2 бали. Та попереду ще другий тур.


Розпочинається він з питання про оленів Санта Клауса, іспанські і кубинські традиції відзначення Нового року. А потім найлегше питання гри про фрукт, який батьки учасників у своєму дитинстві споживали лише на свята. Так, Ви правильно здогадалися - це саме мандарин, який і було заховано у чарівній скриньці. А ще усім довелося згадали щедрівочку, щоб визначити, у яку пору року зустрічали Новий рік півтори тисячі років тому. І більшість команд правильно написали, що це було навесні. А поки журі підраховували результати, усі учасники із задоволенням заспівали щедрівочку.


Тож найкращими стали майбутні підприємці з команди «Олені», на другому місці – майбутні юристи з команди «Веселі Фемідки», а на третьому - «Адвокатеси» з групи П-191. Вітаємо переможців та усіх учасників, бажаємо усім щасливого нового року, здоров’я, миру і добра.Сокальська Ольга Володимирівна,
керівник клубу «Ерудит»

Немає коментарів:

Дописати коментар