11 лютого 2022

ТРЕНІНГ «ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ У КАДРІ»


Справжній педагог повинен працювати на майбутнє.
В. Сухомлинський

Поширення коронавірусної інфекції стало справжнім викликом для сучасної освіти. З’являється дистанційне навчання. Реакція викладача? Ще Сенека говорив: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися».

Повністю погоджуємося із даним висловом, адже сучасний викладач – це не той хто просто читає лекції, проводить практичні та семінарські заняття. Це творча та креативна особистість, яка вміє чути і саме головне – її слухають.

Ще М. Фобс говорив: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить».

Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж є успішним закладом фахової передвищої освіти. У чому успіх? Саме завдяки директорці коледжу Лімаковій Людмилі Миколаївні, викладачі мають змогу працювати на майбутнє.

Саморозвиток викладача – ключ до успіху в професійній діяльності. А тому викладачі коледжу постійно працюють над удосконаленням практичних вмінь та навичок.

Цього разу, викладачі коледжу мали змогу відвідати онлайн – тренінг «Особливості роботи у кадрі». Анна Шевченко – медіатренер, телеведуча, журналіст та блогер ознайомила освітян із деталями формування візуального контенту.

Хочеться відмітити, що Анна зупинила увагу на голосі. Чесно кажучи, повністю погоджуюся, що голос для викладача є звичайним інструментом для роботи, тому його потрібно вміти правильно подавати. Наші вихованці повинні хотіти не тільки нас бачити, але й чути.

Не забуваймо, що викладач – це звичайна людина. Вона повинна досконало володіти українською мовою, знати іноземну мову. Але потрібно розрізняти мову викладача: на занятті, перерві та під час проведення майстер-класу, певного виховного заходу.

Анна Шевченко зосередила увагу на жестах в кадрі. І ось тут тримайте лайфхак: «Студенти у кадрі повинні бачити не тільки вашу голову, а й руки».

Не потрібно забувати про взаємодію із аудиторією. Звичайно, якщо Ви бачите в онлайні перед собою чорні квадратики, Ви можете засмутитися, але це не повинно завадити донести інформацію. Нагадайте студентам про зоровий контакт, правила виховання.

Окрім цього, медіатренер надала практичні рекомендації щодо технічних особливостей роботи у кадрі. Презентація повинна бути зрозумілою та доступною. Студент з кожним слайдом повинен чітко розуміти про що йде мова.

Катон Старший зазначав: «Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає».

У кожне заняття викладач вкладає не тільки свої знання та вміння, а частину власної душі.

Висловлюємо щиру вдячність директору коледжу Лімаковій Людмилі Миколаївні за унікальну можливість саморозвиватися, удосконалювати свої професійні вміння!

ЗРОСТАЙМО ПРОФЕСІЙНО РАЗОМ ІЗ ХЕРСОНСЬКИМ КООПЕРАТИВНИМ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ!!

Циклова комісія правознавства

Немає коментарів:

Дописати коментар