10 лютого 2023

Вивчаємо фахові дисципліни з маркетингу разом із керівником е-commerce ТМ «Кібернетики»

 

«Коли вам здається, що цілі недосяжні,

не змінюйте цілі – змініть свій план дій»

 
  Конфуцій
 

Студенти спеціальності «Маркетинг»  завжди цікавляться новинками, планують багато видів робіт: створення презентацій, наповнення контенту в соціальних мережах, участь у заходах коледжу, написання сценаріїв цікавих заходів тощо.

Хочеться встигнути багато зробити, але часу, як завжди, не вистачає. Планування – це інструмент ефективного використання часу. Тож на заняття з маркетингу до майбутніх фахівців було запрошено нашого випускника Тимура Медведєва, який ділився власним досвідом планування.  А досвід у Тимура чималий -  за свій такий ще юний вік наш випускник вже працював на посадах директора магазину, менеджера по персоналу, керівника відділу маркетингу, а сьогодні він займає посаду керівника е-commerce ТМ «Кібернетики». Такий різноманітний функціонал нашого випускника впродовж професійної кар’єри не просто дивує, а спонукає до вивчення його досвіду. Адже на освоєння виконання нових обов’язків потрібен час, і, відповідно, виникають питання: де він його бере? як навчитися все встигати? як поєднувати навчання, роботу, домашні клопоти тощо.

  Тимур розпочав заняття з того, що дуже важливо навчитися визначати пріоритети, важливість тих чи інших завдань. Адже спочатку нам усім здається, що ми все встигнемо, у нас попереду ще багато часу. Однак, це хибна думка. Час, як інші ресурси, має властивість закінчуватися. 

                «Час летить – це погана новина.

Хороша новина – ви пілот свого часу»

 Майкл Альтшулер

 Випускник акцентував увагу на тому, що необхідно все робити своєчасно і не відкладати на потім те, що можна зробити вже сьогодні, зараз. Існує такий термін як прокрастинація (зволікання, відкладання на завтра) і, як стверджують психологи, відкладати на потім дуже небезпечно для фахівця будь-якої сфери.

 Рекомендація:  замінити слово «потім» на «ніколи»,

 тоді, ми хоча б будемо чесними самі з собою,

 і не будемо самі  себе обманювати.

Якщо потрібно виконати роботу, то треба діяти. А ще Тимур наголосив на  тому, що не варто перекладати відповідальність за виконання чи невиконання робіт на інших. Якщо ти не вчиш англійську мову, то у цьому винуватий лише ти, а не вчитель, чи батьки, чи ще хтось або щось.

  На занятті познайомилися з  окремими інструментами для ефективного планування.

діаграма Ганта 

   

 
 
дорожня карта
 
       Керівник е-commerce ТМ «Кібернетики» при плануванні активно використовує Google-календар (планування подій, пріоритетів, місць, задач тощо)

     Випускник Медведєв Тимур наголосив, що у плануванні важливо переглядати досвід минулого планування – метод ретроспективи. Це дозволить не допустити помилок та відібрати найефективніші засоби для досягнення планів.


         Студентам дуже подобаються заняття разом з фахівцями, які ще й до того ж випускники нашого коледжу,  адже хто, як не вони зрозуміють як краще мотивувати студентів  діяти вже  сьогодні на власному прикладі. Тож  відгуків було чимало, ось деякі з них:

Козловська Світлана: дякуємо, зустріч дуже сподобалася! Цікава, пізнавальна та потрібна інформація з реальними прикладами із життя та ситуаціями з різними робочими моментами. Мотивація для подальшого розвитку в мене точно зросла!

Ластовецька Анна: Дякую за цінну інформацію та мотивацію до дій!

Олефір Єва: Хочу подякувати Тимуру за зустріч, було дуже багато потрібної і цікавої  інформації, після зустрічі з'явилося багато мотивації!

Усенко Євгенія: Цікава зустріч, багато корисної інформації, нічого зайвого! Сподіваюся, що Тимур ще не раз  відвідає наші заняття!

 Петрик Вікторія: Дуже дякую Тимуру за мотивацію та реально потрібну, дуже круто подану інформацію!

Бажаємо нашим випускникам та студентам

не зупинятися на досягнутому -  планувати і  діяти далі,

бо дорогу здолає той, хто йде!

 

Викладач Ірина ЯШИНА

 

Немає коментарів:

Дописати коментар