15 жовтня 2013

З ювілеєм, рідний коледже!

Легкокрилим птахом пролітають роки.  І ось нашому рідному коледжу вже 85 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні  Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж – престижний освітній центр Півдня, окраса Херсона, міцна база  системи споживчої кооперації України, яка готує  кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  З міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.
Сьогодні тисячі… А колись їх було лише кілька десятків. Залишиться у пам’яті перший випуск, воєнне лихоліття,  відбудова, економічна нестабільність.
1928 рік. Крихітним острівцем знань  був  тоді торгово - кооперативний технікум, де студенти навчалися всього за двома спеціальностями: «Бухгалтерський облік» та «Товарознавство».
У 1993 році - нелегкий час економічної та політичної перебудови,  директором коледжу стає Л. М. Лімакова.  То ж цього року Людмила Миколаївна теж святкує ювілей – 20 років невтомної, відданої , по-материнськи турботливої праці на посаді директора навчального закладу. І важко навіть  уявити, як  їй вдалося самотужки, покладаючись лише на себе й своїх працівників не просто врятувати  технікум від загибелі, а  й перетворити його на квітучий  вищий навчальний заклад  із високим  професійним рівнем викладання, сучасною  матеріально - технічною базою, унікальною естетикою аудиторій,
Звичайно, є в Людмили Миколаївни надійні помічники – це  викладачі,  працівники коледжу,  студенти - велика, дружна й  небайдужа до загальної справи родина. Та щоб був у родині лад, здобутки, розвиток, потрібен керівник від Бога. Саме такою і є наша Людмила Миколаївна. Недоспані ночі, постійні переживання, стратегічно мудрі рішення й безмежна відданість своїй справі, колективу вивели коледж на високий освітній рівень, знаний по всій Україні  кваліфікованими працівниками;  талановитими, допитливими й ерудованими  студентами; мудрими високопрофесійними викладачами.
Водночас  життя коледжу  – це не лише якісний навчальний процес, а ще й  цікаве та  корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота,  гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи. зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси – і звичайно, перемоги.
Щороку студенти  коледжу посідають призові місця  у  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика,  Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка,  Всеукраїнській олімпіаді з української мови,  науково – практичних конференціях, Всеукраїнському конкурсі «Студентські перлини - тобі, Україно!», Всеукраїнському вістянському чемпіонаті інтелектуалів.
Саме з такого розмаїття подій  і складається нетлінна історія коледжу.
Мабуть,  таким і має бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями,  креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.
Тож нехай довгим буде життєвий шлях коледжу, який завжди гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей.
З ювілеєм вітаємо Людмилу Миколаївну Лімакову, усіх викладачів, працівників та студентів!
Бажаємо, щоб сотні весен і зим сяяло для вас сонце тепла й любові, віри й добра. Щоб оминали вас спалахи журби, а доля щастя простеляла килимами, щоб коледж жив і розквітав у мирі й Божій благодаті.
Безхмарних і благословенних  вам днів!

Циклова комісія освітніх,
гуманітарних та соціальних дисциплін


*****

Вітаємо коледж із ювілеєм!
Цього прекрасного осіннього дня наш коледж святкує свій 85-ий ювілей! І ми раді привітати його з цією значною датою! Можливо, для історії це лише краплина, лише оберт секундної стрілки… Але чи багато навчальних закладів можуть похвалитися такою багатою історією? Наш коледж розпочинав свою діяльність як торгово-кооперативний технікум, а тепер у ньому навчають фахівців шести популярних та потрібних спеціальностей. Світлі та затишні аудиторії, найновіша матеріально-технічна база… Тільки-но поглянувши на будівлю, – хочеться стати студентом ХКЕПК. І це один із тих небагатьох випадків, коли зовнішній вигляд відповідає змісту. У нашому коледжі працюють висококваліфіковані викладачі, створено усі умови, щоб роки навчання залишились у пам’яті приємною, незабутньою сторінкою.
Хочеться подякувати за турботу та чудову атмосферу в коледжі Людмилі Миколаївні! Адже саме вона посадила у ґрунт зерня, які тепер так чудово проростають!
А рідному коледжу хочеться побажати довгих років життя та  студентів, які стануть гордістю свого навчального закладу!


Студентська рада
 Херсонського кооперативного
економіко-правового коледжу*****

Згадую перші заняття – і на моєму обличчі з’являється усмішка. Багато незабутніх вражень. цікавих знайомств, неймовірних подій відбулося за період мого навчання в коледжі. Та життя швидко гортає сторінки. І нині я вже на третьому курсі.
І стає трішечки сумно, що через рік мусиш попрощатися з рідною домівкою, викладачами, які щиро ділилися своїми знаннями, по-новому відкривали для нас світ життя, мистецтва, майбутнього фаху. Але водночас і невимовно радієш, що мав змогу навчатися у цьому престижному навчальному закладі, де є повага до студента,  розуміння і підтримка.
Тож  нехай збігають роки, а коледж і надалі йде пліч-о-пліч з молоддю.
З ювілеєм, рідний коледже!

Вікторія Асланова,
студентка групи П-391
спеціальності «Правознавство»

*****

Минулого року я закінчила середню школу і вступила до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.
Навчальний заклад із перших днів справив на мене неабияке враження. Він є одним  із найкращих освітніх закладів  України, оскільки надає можливість отримати  справді якісні знання.
Про викладачів склалося тільки позитивне враження, адже це дуже добродушні та обізнані люди, які ніколи не відмовлять у допомозі.
За весь час навчання я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. І вважаю, що саме ХКЕПК - це шлях у гарне майбутнє.

Цього року наш навчальний заклад святкує своє 85-річчя.Тож я хочу привітати його та побажати, щоб він і надалі процвітав, щоб у ньому відкривалися  нові спеціальності, а ще усім - творчих перемог і непохитного оптимізму!
Яна Верхоляк,
студентка групи Ф-291
спеціальності «Фінанси і кредит»

*****

Коледж за роки навчання став мені рідним. Пам'ятаю його з першого дня, з першого дзвоника - дзвоника нового дорослого життя. Саме тут я відчула себе самостійною, тут почалися перші кроки до професійної майстерності. Все це відбулося завдяки талановитим викладачам, відданим своїй справі, котрі дійсно вміють навчати. Саме вони  зуміли зацікавити обраним фахом,  наповнили  наше студентське життя  веселими подорожами та креативними виховними заходами, відкрили шлях до інтелектуального розвитку й творчої самореалізації.
За якісну базову й фахову освіту висловлюю щиру вдячність педагогічному колективу та директору коледжу Лімаковій Людмилі Миколаївні, яка по-материнськи піклується про майбутнє молоді, створює найкращі умови для кар’єрного старту студентів.
Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили ці стіни,  і я впевнена, що кожен випускник згадує коледж  із вдячністю і теплом у серці.
Сонячних днів і процвітання бажаю рідному коледжу!     
  Катерина Драган,
випускниця  2010 року
спеціальності «Фінанси і кредит»,
економіст будівельних проектів
автомобільної компанії  VIDI  GRUP  м. Київ


*****

Час навчання промайнув наче один день. Спогади - незабутні. Коледж справив враження особливого закладу - сучасного, оснащеного мультимедійною  комп’ютерною технікою,з якою цікаво було працювати і викладачам, і студентам.
Я сповнена почуттям  гордості, що навчалася в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Адже саме тут я набула нового життєвого досвіду, збагатилася теоретичними й практичними  знаннями й  вміннями, які вже сьогодні використовую у своїй професійній діяльності.
Щиро бажаю Лімаковій Л. М. реалізації сміливих творчих задумів, колективу коледжу творчого натхнення, наукових досягнень та підтримки високого авторитету закладу, а студентам - впевненості у своїх силах, успіхів у професійній діяльності.
Ганна Подоляк,
випускниця 2008 року
спеціальності «Бухгалтерський облік»,
бухгалтер приватного підприємства


*****

Уперше я потрапила до коледжу, подаючи документи для вступу. Мені одразу сподобались будівля закладу та атмосфера всередині. Я зрозуміла, що хотіла б навчатися тут.
Після успішно складених іспитів із нетерпінням чекала на початок нового навчального року. У перші ж дні навчання я помітила, що разом зі мною прагнуть оволодіти  знаннями  розумні, цікаві, цілеспрямовані люди, які свідомо обрали майбутню професію, свій життєвий шлях.
Дуже приємно, що заняття проводяться у затишних, сучасно обладнаних аудиторіях. Високопрофесійні викладачі доброзичливо ставляться до нас, студентів,  дають  потрібні, глибокі знання з дисциплін. Заняття проходять дуже цікаво. 
Взагалі, мені дуже подобається студентське життя, нова методика викладання, відмінна від шкільної. Я відчуваю себе дорослішою і більш самостійною.
Навчаючись трішки  більше місяця, я дізналася про цікаву багатолітню історію коледжу. Приємно, що наш навчальний заклад, маючи такий поважний вік,  - 85 років, залишається молодим і гарним.
З нагоди ювілею коледжу вітаю директора Л. М. Лімакову, викладачів та студентів. Бажаю  усім постійного розвитку, руху  в  майбутнє, нових проектів, високих досягнень та реалізації життєвих планів!
Марія  Корнієцька,
студентка групи  БМ-191
спеціальності «Бухгалтерський облік»

*****

Не встигла я озирнутися, як  уже закінчую третій курс. Коли думаю про наш коледж, то не згадую  слова «сучасний», «престижний», а згадую викладачів і одногрупників, яких я завжди буду пам'ятати.
Я дуже вдячна нашим викладачам за все, що вони роблять для нас. За час навчання у коледжі в мене залишилося багато приємних спогадів - усіх не перерахуєш. Та чи й потрібно? Головне, що всі вони теплим промінчиком будуть зігрівати усе моє подальше життя, яке не стоїть на місці, а веде нас до нових звершень, до нових висот. Та студентські роки - це завжди найкращі роки. Найпрекрасніша пора!
З нагоди свята вітаю Л. М. Лімакову, усіх викладачів, працівників та студентів  із ювілеєм навчального закладу! Бажаю Людмилі Миколаївні життєвої наснаги,  викладачам сил та завзяття у роботі, а коледжу - стабільності й процвітання!
Христина Кучеренко,
студентка групи Б-391
спеціальності «Бухгалтерський облік»

*****

Я пишаюся своїм коледжем! Хоч і минуло всього лише півтора місяця, як я тут навчаюсь, – коледж для мене став рідною домівкою. Я дякую усім викладачам, адже вони вчать нас бути професіоналами своєї справи. Приємно, що кожен працівник коледжу допоможе студенту, котрому допомога необхідна.
Я бажаю коледжу залишатись таким же неповторним та успішним упродовж багатьох-багатьох років!Олександра Міненко.
студентка групи Т-191
спеціальності «Товарознавство
та комерційна діяльність»

*****

Два роки навчання у коледжі промайнули, мов одна мить. За цей час мені жодного разу не довелось сумувати! Викладачі проводять заняття на високому професійному рівні, залучають нас до науково-пошукової роботи, гуртків, спортивних секцій, а ми вже самі обираємо,  якими цікавими подіями наповнити наше дозвілля, щоб воно було і незабутнім, і корисним, і лише за таких умов студентське життя перетворюється на захоплюючу подорож, у якій навчання – легке, спілкування - приємне!
Вітаю рідний коледж з 85-річчям і бажаю якомога більше активних та творчих студентів, які добре навчатимуться та гідно представлятимуть його у різних сферах професійної діяльності, з гордістю підтримуючи імідж найкращого навчального закладу!
Ірина Остапчук,
студентка групи Т-391
спеціальність
«Товарознавство та комерційна діяльність»

*****

Із нетерпінням чекаю на кожне заняття у коледжі, адже кожне з них відкриває світ по-новому, наповнює наше життя мудрістю, незабутніми миттєвостями.
Педагоги нашого навчального закладу завжди привітні, доброзичливі й  небайдужі до наших проблем. Студентське життя цікаве, бо крім занять,  у коледжі відбувається дуже багато різноманітних заходів, які допомагають нам розкрити свої таланти, навчають працювати в команді та найголовніше – дають можливість весело й цікаво проводити дозвілля.
ХКЕПК – один з найкращих в Україні!
Я бажаю своєму коледжу завжди бути таким гарним та престижним!
Уляна Петях.
студентка групи  Р-291
спеціальності
«Ресторанне обслуговування»


*****

Я щасливий, що навчаюся в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі! Висококваліфіковані викладачі з великим стажем роботи передають нам знання, які неодмінно знадобляться в майбутньому.
Наш коледж дуже популярний і в області, і  за її межами, адже в ньому готують фахівців, затребуваних у різних сферах народного  господарства.
Цього року коледжу - 85! Це дуже визначна дата, і я хочу побажати своєму коледжу подальшого процвітання та популярності!

Ромальський  Гліб,
студент групи  Р-291
спеціальності
«Ресторанне обслуговування»

Немає коментарів:

Дописати коментар