02 жовтня 2011

Земний уклін Вам, дорогі викладачі!


Вкриває багрянцем таврійські степи золотокоса осінь. Квітнуть небеса в осінній позолоті. Де-не-де пролітає бабине літо, падає, сповнене краси і величі, пожовкле листя. Щедрі і гостинні садки чекають своїх турботливих господарів. Збираються у вирій перші зграйки журавлів.
Осінь…Оживає зореносне місто корабелів. Веселі й щасливі школярі поспішають до школи. Дорослі – на роботу. А ми, студенти, - до Храму знань. Так з любов’ю і повагою ми називаємо наш навчальний заклад – Херсонський кооперативний економіко – правовий коледж. Для першокурсників – це лише щойно відчинені двері у безкрайній і таємничий простір знань, для більшості – це вже рідна, тепла і затишна оселя, наповнена життєдайним джерелом творчого натхнення, мудрістю і добротою, ентузіазмом  і працелюбністю, сповнена вірою у найсвятіше –  Людину.
Здається, ще тільки вчора  ми з хвилюванням переступали поріг коледжу, а сьогодні ми вже другокурсники. Але знову з тремтінням і непідробною радістю повертаємося до нашої рідної домівки. До чуйних і уважних викладачів, до нових друзів, до цікавого й веселого студентського життя.
Ми щасливі, що серед розбурханого океану навчальних закладів знайшли найкращий коледж. Для нас – це казкова країна знань. І ми вдячні своїм батькам, які дали нам шанс – навчатися саме тут.
Та найбільше слів подяки ми хотіли б висловити директору нашого коледжу – Лімаковій Людмилі Миколаївні, педагогічному колективу та технічним працівникам.
Сучасні, затишні та естетично оформлені аудиторії, найкраща матеріально – технічна база, активна методика навчання, громадська діяльність, студентське самоврядування, науково-практичні звершення, розмаїття ідей, і найголовніше – знання світового ґатунку – ось лише частинка того, чим можемо пишатися і що повинні цінувати ми, студенти.
Саме тому найтепліші слова подяки й усі квіти землі для Вас, наші дорогі викладачі!
Ми вдячні за вогонь добра, людяності й краси, який ви запалюєте в наших душах, за любов і теплоту, яка зігріває наші серця. За розуміння, підтримку й розраду, безмежну віру в наші сили і знання, за життєву мудрість, чуйність  і невичерпне  терпіння.
То ж нехай сотні весен і зим сяє для вас сонце тепла і любові, віри й добра, нехай оминають вас і ваші сім’ї спалахи журби, хай доля щастя стелить килимами, живіть у мирі й Божій благодаті, і нехай казковий синій птах окрилює Вас на нові звершення. 
Ваші знання і мудрість, просту й водночас таку складну,  ми збережемо на все життя.
Зі святом, дорогі  викладачі! Земний  уклін  Вам за  натхненну працю, за Ваше вміння долати життєві труднощі, за Ваше причастя мудрості й добра! 

 
Студенти групи П-292
Херсонського кооперативного
економіко-правового коледжу
відділення «Правознавство»

Немає коментарів:

Дописати коментар