11 грудня 2013

КОНКУРС ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

5 грудня 2013 року серед студентів першого курсу відбувся конкурс правових знань. Чотири команди (Т-191, БМ-191, Ф-191, РП-191) з нетерпінням чекали на початок змагання. Це й не дивно. Адже в журі, крім викладачів правознавчих дисциплін, були й гості – заступник начальника Служби у справах дітей при Суворовському виконкомі Дюкар Любов Федорівна.
Перше конкурсне завдання - віртуальна подорож на планету. Командам необхідно було знайти відмінності між планетою та державою. Усі учасники проявили себе як найкраще і довели, що у держави складовою частиною на відміну від космічних об’єктів, обов’язковою є населення.

Цікавим для команд і викладачів став і конкурс Сформулюй визначення. Учасники на основі власного життєвого досвіду, ерудиції, правових знань пояснювали, що таке відповідальність,  спадщина, злочин, демократія. Сформовані визначення з позиції законослухняних громадян були точними й повними. Та найбільшу увагу студенти звернули на такі поняття як  “адміністративна та цивільна відповідальність”.

Наступний конкурс “Інструкції” дав можливість студентам відчути себе творцями законів; на основі ілюстрацій команди не лише називали права громадян, а й повідомляли, про особливості їх реалізації у суспільстві.

Слушною виявилася й думка про те, що прав без обов’язків у державі не буває.
 Учасники конкурсу продемонстрували вміння висловлюватися з позиції законослухняних громадян та відповідальних студентів. Крім того, студенти з юридичної точки зору спробували визначити порушення норм права, моралі, звичаїв на основі українських народних пісень.
Конкурс правових знань допоміг студентам глибше усвідомити значення таких понять як права та їх порушення, обов’язки та необхідність їх дотримання, відповідальність та правова освіта. Та найголовніше – усі отримали масу позитивних емоцій. Але оскільки це був конкурс значить у ньому обов’язково має бути і переможець. За підрахунками журі перемогла команда групи Т-191 майбутні товарознавці!


Вітаємо їх із перемогою і сподіваємось. що знання й досвід, отримані під час конкурсу, стануть у нагоді всім!

Немає коментарів:

Дописати коментар